Od 16 sierpnia w ofercie Polsat Box Go są dostępne cztery pakiety. Z tego tekstu dowiesz się, czym się różnią i ile kosztują?

Polsat Box Go jest serwisem streamingowym należącym do Grupy Polsat Plus. W ofercie są programy i seriale takie jak Pierwsza miłość, Gliniarze, Przyjaciółki i Teściowie. Ponadto użytkownicy mają dostęp do transmisji sportowych, m.in. Liga Mistrzów UEFA, Fortuna 1 Liga i PKO BP Ekstraklasa.

Aplikacja posiada wiele dodatkowych funkcji, w tym m.in. „follow me content”, czyli powrót do momentu, w którym zakończono oglądanie na dowolnym urządzenia. „Download” umożliwia pobieranie materiałów na urządzenie i oglądanie go offline. Natomiast „timeshift i startover” to funkcje, dzięki którym można cofać i przewijać kanały TV.

Pakiety Polsat Box Go

16 sierpnia zadebiutował pakiet Polsat Box Go Start. Umożliwia on dostęp do oferty platformy w niskiej cenie – promocyjnie 30 złotych za cały rok. Podczas oglądania mogą wyświetlać się reklamy.

Polsat Box Go Start

Pakiet Polsat Box Go Premium to dostęp do produkcji filmowych, serialowych i rozrywkowych bez reklam. Ponadto w ofercie jest ponad 100 kanałów telewizyjnych, w tym między innymi Polsat News, Disney Channel, Fox i Discovery. Promocyjna cena to 30 złotych miesięcznie.

Polsat Box Go Premium

Dla fanów sportu powstał pakiet Polsat Box Go Sport. Jego subskrypcja umożliwia oglądalnie około 20 kanałów sportowych. Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do transmisji sportowych online, również w jakości 4K. Pakiet kosztuje 40 złotych miesięcznie.

Polsat Box Go Sport

Ostatni pakiet jest skierowany do Ukraińców. W cenie 15 złotych miesięcznie użytkownicy otrzymują dostęp kilku ukraińskich kanałów oraz Polsat, TV4 i Nickelodeon Polska (z ukraińską ścieżką dźwiękową). Ponadto w bibliotece VOD znalazły się animacje dla dzieci.

Polsat Box Go Ukraina

Ponadto serwis oferuje również pakiet z Disney+. W cenie 50 złotych miesięcznie użytkownik uzyskuje dostęp do pakietu Polsat Box Go Premium i całej oferty platformy streamingowej od Disneya.

Polecamy