Jak otrzymać pakiet w Polsat Box Go za darmo?
Koniec Polsat Go

Jak otrzymać pakiet w Polsat Box Go za darmo?

Fot.: Polsat Go
Koniec Polsat Go. Co dalej z kontem?

Koniec Polsat Go. Co dalej z kontem?

Pakiety Polsat Box Go. Czym się różnią? Ile kosztują?

Pakiety Polsat Box Go. Czym się różnią? Ile kosztują?

31 sierpnia zostanie wyłączony serwis Polsat Go. W związku z tą zmianą użytkownicy mogą otrzymać za darmo pakiet w Polsat Box Go.

Polsat Go to aplikacja i serwis internetowy, dzięki której można oglądać bez opłat seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści z kanałów Telewizji Polsat. Serwis jest dostępny na wielu urządzeniach – komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach. Dostęp oferowany jest całkowicie bezpłatnie, ale z reklamami.

Polsat Box Go Start

W serwisie Polsat Box Go dostępny jest nowy pakiet „Start”. W promocyjnej cenie 30 złotych za rok można użyskać dostęp do kilkudziesięciu tysięcy seriali, programów rozrywkowych i treści rozrywkowych.

Chcemy skupić się na produkcji kontent – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat. – Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane m.in. w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym – niska, promocyjna opłata 30 zł za cały rok i niewielka liczba reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu.

Wszyscy, którzy posiadali konto wusłudze Polsat Go, mogą otrzymać w Polsat Box Go dostęp za darmo na 2 miesiące do pakietu Start.

Jak otrzymać pakiet za darmo?

Darmowy dostęp do Polsat Box Go jest limitowany. Aby otrzymać prezent, należy wykonać kilka kroków. Użytkownik Polsat Go musi zalogować się na konto i wejść na stronę polsatgo.pl/promocja/odbieram-prezent. Następnie trzeba zarejestrować się w serwisie Polsat Box Go lub, jeśli wskazany adres mailowy jest już wykorzystywany, platforma zaproponuje skorzystanie z tego konta.

Polsat Box Go - pakiet za darmo

Konto w Polsat Box Go można założyć całkowicie za darmo. Nie ma potrzeby dodawania numeru karty kredytowej, czy też innej metody płatności. W serwisie Polsat Go należy zalogować się do Polsat Box Go.

Logowanie

Po przejściu przez powyższe kroki, użytkownik otrzymuje dostęp za darmo do pakietu Polsat Box Go Start. Na ekranie wyświetla się potwierdzenie skorzystania z promocji.

Potwierdzenie

Z regulaminu wynika, że promocja na pakiet Polsat Box Go Start obowiązuje do 30 września 2023 roku.

Polecamy