Premiera w HBO MAX. Platforma udostępni stary serial TVN i Player.pl
Szadź w internecie

Premiera w HBO MAX. Platforma udostępni stary serial TVN i Player.pl

Fot.: HBO
Pakiety Polsat Box Go. Czym się różnią? Ile kosztują?

Pakiety Polsat Box Go. Czym się różnią? Ile kosztują?

„Nie słuchajmy mamy” w hymnie 4FUN Kids? Nadawca komentuje

„Nie słuchajmy mamy” w hymnie 4FUN Kids? Nadawca komentuje

1 września w serwisie HBO MAX Polska zadebiutuje serial Szadź. Produkcja była emitowana kilka lat temu w TVN.

Fabuła pierwszego sezonu serialu Szadź skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska). Gdy w pobliżu Opola zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny policja przypuszcza, że może to być zbrodnia na tle religijnym. Szczególną uwagę zwraca pozostawiony na ciele ofiary medalik z figurką Serafina. Wszystko wskazuje również na to, że sprawcą jest seryjny morderca.

Śledztwem zaczyna interesować się Komenda Wojewódzka, która wysyła na miejsce komisarza Mrówca (Bartosz Gelner). Początki jego współpracy z Polkowską nie będą należały do najłatwiejszych. W tym czasie Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) rozpoczyna kolejne zajęcia na uczelni. Jego uwagę zwraca jedna ze studentek.

Serial Szadź nie będzie klasycznym kryminałem, ponieważ niemal od początku wiemy kto zabija. Tym, co trzyma widza w napięciu jest pościg za mordercą i odkrywanie tajemnicy o relacji między postaciami. Pod tym względem jest to wyjątkowa historia – komentował kilka lat temu Tomasz Blachnicki, producent TVN.

Trzeci sezon w TVN

Wraz z premierą w HBO MAX, telewizja TVN rozpocznie emisję trzeciego sezonu produkcji. Widzowie stacji będą mogli oglądać serial Szadź w niedziele o godzinie 21:35, od 3 września. Wszystkie odcinki są dostępne w internecie w Player.pl.

Właścicielem marek TVN, Player.pl i HBO MAX jest Warner Bros. Discovery.

Polecamy