Koniec Polsat Go. Co dalej z kontem?
Było miło, ale...

Koniec Polsat Go. Co dalej z kontem?

Fot.: Polsat Go
Lipowo. Zmowa milczenia w Player.pl. Kiedy premiera?

Lipowo. Zmowa milczenia w Player.pl. Kiedy premiera?

Jak otrzymać pakiet w Polsat Box Go za darmo?

Jak otrzymać pakiet w Polsat Box Go za darmo?

Z końcem sierpnia działalność zakończy Polsat Go. Aplikacja umożliwia oglądanie programów Grupy Polsat Plus za darmo.

Polsat Go to aplikacja i serwis internetowy dostępny dla wszystkich. Dzięki niej widzowi mogli oglądać bez opłat seriale, programy rozrywkowe, sport i inne treści z kanałów Telewizji Polsat.

Serwis jest dostępny na wielu urządzeniach – komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach. Dostęp oferowany jest całkowicie bezpłatnie, w modelu reklomowym. Serwis wystartował w 2021 roku.

Jak oglądać seriale Polsatu za darmo?

Aplikacja Polsat Go zostanie wyłączona 31 sierpnia 2023 roku. Tego dnia użytkownicy utracą możliwość oglądania seriali Polsatu za darmo w internecie. Za dostęp do produkcji takich jak Przyjaciółki, Pierwsza miłość, Gliniarze, trzeba będzie zapłacić.

Zdecydowaliśmy, że jako Grupa chcemy rozwijać jeden serwis streamingowy – Polsat Box Go – mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Grupy Polsat Plus. – Obok pakietów Polsat Box Go Premium i Sport wprowadzamy nowy, unikalny pakiet streamingowy na polskim rynku – Polsat Box Go Start za zaledwie 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. W jednym pakiecie dajemy dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych, kultowych seriali, szalonych i gorących reality shows i hitowej rozrywki. Można oglądać łatwo, miło i przyjemnie co, gdzie, kiedy, jak się chce na dowolnym urządzeniu.

Nowy pakiet w Polsat Box Go będzie kosztował 30 złotych rocznie. W tej cenie użytkownik otrzyma dostęp do aplikacji z reklamami. Wszyscy, którzy mieli konta w Polsat Go, dostaną w Polsat Box Go za darmo dostęp do nowego pakietu na 2 miesiące.

Polecamy