Lipowo. Zmowa milczenia w Player.pl. Kiedy premiera?
Mroczna historia

Lipowo. Zmowa milczenia w Player.pl. Kiedy premiera?

Fot.: TVN Warner Bros. Discovery
Raport Pileckiego od września w kinach. Zobacz zwiastun!

Raport Pileckiego od września w kinach. Zobacz zwiastun!

Koniec Polsat Go. Co dalej z kontem?

Koniec Polsat Go. Co dalej z kontem?

Serwis Player.pl latem zaprasza na nowy serial Lipowo. Zmowa milczenia. Akcja serialu będzie miała miejsce w małym miasteczku.

Życie w Lipowie przypomina sielankę. Wszyscy się znają, szanują, mniej lub bardziej lubią, a głosem sumienia jest lokalny proboszcz. W rzeczywistości nad spokojnym Lipowem unosi się gęsta mgła tajemnicy, która spowija miasteczko od lat i wpisała się w jego krajobraz. Tutejsi ludzie doskonale nauczyli się w niej funkcjonować, prowadząc grę pozorów i perfekcyjnie chroniąc sekrety sąsiadów oraz, przede wszystkim, swoje.

Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany.

Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia.

Lipowo. Zmowa milczenia – obsada

W obsadzie znaleźli się m.in. Julia Kijowska, Piotr Packa, Olaf Lubaszenko, Eryk Kulm Jr., Krzysztof Wach, Agnieszka Suchora, Mariusz Bonaszewski, Marcin Sztabiński, Beata Kawka, Julia Konarska, Antoni Sztaba, Dorota Kolak oraz Jan Wieczorkowski.

Lipowo. Zmowa milczenia od 18 sierpnia w Player.pl.

Polecamy