W ostatnich latach ogromną popularność zdobył serial „Lombard. Życie pod zastaw”. Serial TV Puls u szczytu popularności oglądało przed telewizorami nawet milion osób, co czyni go zdecydowanie najpopularniejszą produkcją Pulsu. Gdzie można zatem, poza emisją w telewizji, obejrzeć online Lombard Życie po zastaw i inne popularne seriale z kanałów TV Puls i Puls 2? Wyjaśniamy.

TV Puls online – dostępność w popularnych serwisach streamingowych

Kanał TV Puls oprócz tradycyjnej telewizji naziemnej, platform cyfrowych i satelitarnych jest dystrybuowany także w internecie. Stacje można oglądać w serwisach online platform cyfrowych UPC (UPC TV Go),  Vectra (TV Smart GO) a także w Play TV NOW (usługa vod dla klientów sieci Play).

TV Puls można znaleźć również w usłudze Pilot WP, za darmo z reklamami lub w płatnym pakiecie bez reklam. Kanał pojawił się także w Megogo – nowym serwisie streamingowym, pochodzącym z Ukrainy.

PULS 2 i PulsKids – Psi Patrol, Bing i inne bajki dla dzieci w internecie

Drugi kanał pod szyldem Pulsu – Puls 2 jest oferowany w większości internetowych platform, w których można znaleźć TV Puls. Stacja, w ofercie której można znaleźć w ramach pasma „PulsKids” popularne dziecięce seriale animowane, takie jak: Psi Patrol, Bing czy Blaze i Megamaszyny, znajdziemy zarówno w Pilot WP, Megogo jak i w serwisach online UPC, Play TV NOW i Vectry.

Wybrane odcinki Psiego Patrolu, Binga i innych animacji z anteny Puls 2 można odnaleźć w serwisie TV Puls – playpuls.pl

Lombard. Życie pod zastaw – gdzie w internecie śledzić losy Kazimierza i jego lombardu?

Hitowa produkcja TV Puls, którą możemy oglądać od 2017 roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Losy Kazimierza Barskiego (Zbigniew Buczkowski) i jego współpracowników emitowane są premierowo na TV Puls a powtórki, także na kanale Puls 2.

Lombard online można znaleźć w bezpłatnym serwisie, należącym do TV Puls – playpuls.pl. Na tej stronie, dostępne są zarówno starsze jak i nowe odcinki Lombardu. Nie jest wymagane zakładanie konta.

Niestety w serwisie PlayPuls są dostępne jedynie wybrane sezony Lombardu (Od 1 do 6 sezonu oraz najnowszy, 12). Podobna sytuacja dotyczy innych produkcji Pulsu: Lekarze na start i Rodzinny interes.

Polecamy