Finał Ligi Mistrzów UEFA za darmo, w bezpłatnym kanale! Gdzie oglądać?
Bez finału w TVP1

Finał Ligi Mistrzów UEFA za darmo, w bezpłatnym kanale! Gdzie oglądać?

Fot.: Polsat/materiały prasowe
TVN24 po 14 latach zmieniło oprawę graficzną

TVN24 po 14 latach zmieniło oprawę graficzną

Pracownicy stacji OKRADZENI! Dziennikarka TV nie dostała pensji

Pracownicy stacji OKRADZENI! Dziennikarka TV nie dostała pensji

W sobotę, 10 czerwca o godzinie 21:00 w Stambule rozpocznie się wielki finał Ligi Mistrzów UEFA, w którym Manchester City zmierzy się z Interem Mediolan. Niespodziankę dla swoich widzów przygotowała jedna z czołowych polskich stacji, która postanowiła że udostępni na swojej antenie Finał Ligi Mistrzów UEFA za darmo. Jaki to kanał? Szczegóły poniżej!

W ubiegłych latach finał transmitowała stacja TVP1. Związane to było z sublicencją do transmisji wybranych meczów Ligi Mistrzów UEFA, w tym finału, jaką posiada Telewizja Polska. Jednak w tym roku „Jedynka” zamiast piłkarskiego święta postawiła na transmisję z 60. Festiwalu Piosenki w Opolu. TVP nie zdecydowała się także na nadanie meczu w telewizyjnej „Dwójce”  Gdzie w takim razie obejrzeć finał Ligi Mistrzów UEFA?

Polsat z transmisją finału w kanale otwartym!

O transmisji finału Ligi Mistrzów UEFA w Polsacie, telewizja poinformowała na swoich social mediach i stronach internetowych. W dniu finału, od 20:00 w głównym Polsacie będzie nadawane studio przedmeczowe. Mecz z dłuższym studiem przedmeczowym i pomeczowym oraz analizami w przerwie będzie emitowany na antenie płatnego Polsat Sport Premium 1.

Po raz ostatni Polsat emitował finał Ligi Mistrzów UEFA w 2019 roku. Pozostałe spotkania były zakodowane, i transmitowane tylko w kanałach Polsat Sport Premium.

Transmisja z meczu Manchester City – Inter Mediolan dostępna będzie także w TVP Sport i aplikacji TVP Sport.

Jak oglądać Polsat? Czy jest dostępny w internecie?

Polsat otwarty można oglądać za darmo w internecie w bezpłatnej usłudze Polsat Go. Do oglądania wymagane jest założenie darmowego konta. Widzom ceniącym tradycyjną telewizję polecamy transmisję kanału Polsat w ogólopolskiej, naziemnej telewizji cyfrowej lub w większości platform cyfrowych i satelitarnych.

Polecamy