Sport od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Rozwój technologii sprawił, że widownia tego typu wydarzeń przenosi się do internetu. Gdzie oglądać sport za darmo?

Liga Mistrzów – live w internecie za darmo

Prawa do meczów UEFA Champions League posiada Telewizja Polsat. Spotkania można oglądać w Polsat Sport Premium. Za darmo te kanały są oferowane w ramach promocji przygotowanych przez operatorów kablowych i satelitarnych. Jeden mecz w kolejce pokazuje TVP1 i TVP Sport. W internecie dostępny jest stream online spotkania. Liga Mistrzów za darmo udostępniana jest na sport.tvp.pl. oraz na smartfonie i urządzeniach typu tablet w aplikacji TVP GO.

Robert Lewandowski i FC Barcelona – stream w internecie

Bez wątpienia naszym najlepszym piłkarzem aktualnie jest Robert Lewandowski. FC Barcelona gra m.in. w Lidze Hiszpańskiej oraz UEFA Europa League. Transmisja meczów LaLiga Santander dostępna jest w Eleven Sports i CANAL+ Sport. Tych stacji nie można oglądać za darmo. W internecie dostępny jest stream, m.in. na elevensports.pl oraz CANAL+online.

Robert Lewandowski - FC Barcelona w Eleven Sports
fot. elevensports.pl

TVP Sport w internecie – transmisje za darmo

Nadawca publiczny ma prawa do wielu różnych wydarzeń sportowych. Lekkoatletyka, rugby, piłka nożna, skoki narciarskie, piłka ręczna – to tylko niektóre z dyscyplin dostępnych online za darmo w internecie. TVP Sport udostępnia transmisje na stronie tvpsport.pl.

Polsat Sport w internecie

Innym nadawcą posiadającym prawa do wielu wydarzeń sportowych jest Grupa Polsat Plus. Stream Polsat Sport dostępny jest między innymi w serwisie Polsat Box Go. W ofercie tej platformy streamingowej są także wszystkie mecze Fortuna 1 Liga. Za 40 złotych miesięcznie użytkownik otrzymuje również dostęp do Ligi Mistrzów, Pucharu Polski, czy też kwalifikacji do Euro 2024.

Sport za darmo w internecie – gdzie oglądać?

Jest wiele sposobów, aby oglądać sport za darmo w internecie. Oprócz TVP Sport, wybrane transmisje udostępnia między innymi Polsat. Na stronie PolsatGo.pl można oglądać między innymi transmisje dyscyplin, takich jak tenis i koszykówka. Wybrane federacje realizują wydarzenia i udostępniają je w serwisie YouTube. Zatem jest wiele stron, gdzie można oglądać sport za darmo w internecie.

Polecamy