Daria jako Miley Cyrus. Hit „Flowers” w Twoja twarz brzmi znajomo
Wygra?

Daria jako Miley Cyrus. Hit „Flowers” w Twoja twarz brzmi znajomo

Fot.: Polsat/Maciej Zawada
Wytknął kłamstwo politykowi PiS. Został zawieszony. Kim jest Adrian Klarenbach?

Wytknął kłamstwo politykowi PiS. Został zawieszony. Kim jest Adrian Klarenbach?

Ponownie wygrał w Twoja twarz brzmi znajomo!

Ponownie wygrał w Twoja twarz brzmi znajomo!

24 marca Telewizja Polsat zaprasza na kolejny odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Daria Marx tym razem przeobrazi się w Miley Cyrus.

Daria jest piosenkarką młodego pokolenia. W ostatnich latach nagrała kilka hitów, w tym między innymi „Paranoia” i „Love Blind”. W 2022 roku brała udział w preselekcjach do Eurowizji. Przegrała z Krystianem Ochmanem i jego utworem „River”.

Co zaśpiewa Daria?

Pod koniec poprzedniego odcinka, gdy piosenkarka wylosowała Miley Cyrus, wiele osób zastanawiało się, co zaśpiewa Daria w Twoja twarz brzmi znajomo. Pora rozwiać wszelkie wątpliwości. W piątek artystka zaprezentuje utwór z najnowszej płyty Cyrus. Daria Marx wykona piosenkę „Flowers”.

Utwór ten odwołuje się do nieudanego małżeństwa z aktorem Liamem Hemsworthem. We „Flowers” pojawiają się sample znane z piosenki Bruno Marsa – „When I Was Your Man”. To właśnie ten hit Liam miał zadedykować Miley, gdy byli zaręczeni. Jak powiedziała Cyrus podczas koncertu dla Disney+, „Flowers” ma zachęcać do samouwielbienia. Piosenkarka śpiewa: „I can love me better than you can”, czyli mogę kochać siebie lepiej niż ty potrafisz.

Referencją do utworu „Flowers” w Twoja twarz brzmi znajomo będą sceny z teledysku. Daria wykona piosenkę w marynarce o zbliżonym wyglądzie do tej z klipu wideo. W przeciwieństwie do oryginalnej wersji, Daria odsłoni mniej ciała niż Miley Cyrus.

W referencji Miley Cyrus samotnie przechadza się po mieszkaniu. Ta konwencja została utrzymana na scenie. Będzie to jeden z nielicznych występów, podczas których nie pojawią się tancerze.

Ja się martwię, bo chyba jestem w stanie polubić Miley Cyrus po tym występie – zaśmiał się Robert Janowski. – Wokalnie petarda, jakbym słyszał oryginał. Myślałem, że wejdzie cały zespół Kris Crew, a mi w ogóle ich nie brakowało. Wypełniałaś całą tę scenę swoją osobowością, przedstawieniem choreograficznym tego, co sama wymyśliłaś. Dobrze czułaś się w tej piosence, ty jako Daria.

Co w odcinku TTBZ?

Zwycięzca poprzedniego odcinka, Oskar Cyms nie zwalnia tempa. Tym razem wokalista wcieli się w Michaela Davida Rosenberga z zespołu Passenger. Widzowie usłyszą hit sprzed kilku lat o tytule „Let Her Go”. Czy podobnie jak Krzysztof Ibisz, Cyms wygra dwa odcinki z rzędu?

Oskar Cyms - Passenger w Twoja twarz brzmi znajomo
fot. Polsat

Premiera show w piątek o godzinie 20:05 w telewizji Polsat. W internecie Twoja twarz brzmi znajomo dostępna jest w serwisie Polsat Box Go. Ponadto odcinek live za darmo będzie można oglądać w Polsat Go.

Polecamy