Krzysztof Ibisz jako Verka wygrał Twoja twarz brzmi znajomo. Opinie widzów podzielone
Komentarze

Krzysztof Ibisz jako Verka wygrał Twoja twarz brzmi znajomo. Opinie widzów podzielone

Fot.: Polsat/Maciej Zawada
Drugi odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Co się wydarzyło?

Drugi odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Co się wydarzyło?

Paweł Domagała w Polsacie: „je…ć Putina, wolna Ukraina”

Paweł Domagała w Polsacie: „je…ć Putina, wolna Ukraina”

Krzysztof Ibisz ponownie wygrał odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Tym razem prezenter zachwycił jurorów i pozostałych uczestników jako Verka Serduchka.

Tydzień temu w show Twoja twarz brzmi znajomo Krzysztof Ibisz wcielił się w Macieja Maleńczuka. Dzięki głosom jurorów i uczestników wygrał odcinek. Prezenterowi udało się powtórzyć sukces. Tym razem jako Verka Serduchka.

Krzysztof Ibisz zaśpiewał największy hit Verki, jakim jest „Dancing Lasha Tumbai”. Wykonaniem zachwycił wszystkich w studiu.

Krzysiek, ja nie mogę uwierzyć w to co widzę. Zanim wyszedłeś na ten występ chciałam powiedzieć twojej mamie, że zazdroszczę jej takiego syna, choć teraz mam wątpliwości. Gratuluję. Krzyś Ibisz już nie będzie tym samym Krzysiem Ibiszem. Ale jaki ty masz dystans do siebie, ty masz nogi zgrabne, w ogóle, że ty to w spodniach trzymasz, to jest po prostu wstyd. Niejedna kobieta będzie umierała z zazdrości – oceniła Małgorzata Walewska.

Jakie on ma pęciny! Ja też się cieszę, że ty zarówno w życiu, jak i na scenie bawisz się modą. Nie bardzo wiem, w jakich kategoriach to rozpatrywać, ale zabawa była przednia. Chciałem też powiedzieć, że Verka jest przeciwnikiem Putina i występuje w kijowskim metrze. Wczoraj rozmawiałem z przyjaciółmi z Ukrainy i chciałem z w ich imieniu i w moim powiedzieć – je… ć Putina, wolna Ukraina – powiedział Paweł Domagała.

fot. Polsat / Maciej Zawada

Opinie widzów o Ibiszu

Internauci na bieżąco komentowali występ Krzysztofa Ibisza. Część widzów było zachwyconych energią występu. Innym nie podobał się fakt, że piosenka została zaśpiewana głosem prezentera.

Twoja twarz brzmi znajomo – gdzie oglądać?

Emisja Twoja twarz brzmi znajomo w piątki w Polsacie o godzinie 20:05. Show w internecie można oglądać w Polsat Box Go. Za darmo w aplikacji Polsat Go.

Polecamy