Paweł Domagała w Polsacie: „je…ć Putina, wolna Ukraina”
Mocne słowa!

Paweł Domagała w Polsacie: „je…ć Putina, wolna Ukraina”

Fot.: Polsat/Maciej Zawada
Krzysztof Ibisz jako Verka wygrał Twoja twarz brzmi znajomo. Opinie widzów podzielone

Krzysztof Ibisz jako Verka wygrał Twoja twarz brzmi znajomo. Opinie widzów podzielone

Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska nie darzą się sympatią

Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska nie darzą się sympatią

10 marca widzowie Polsatu zobaczyli drugi odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Muzyk i aktor, Paweł Domagała po jednym z występów użył wulgarnego sformułowania.

18. edycja Twoja twarz brzmi znajomo jest nowym otwarciem formatu w Polsce. Z jury programu odeszły dwie osoby: Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Natomiast z prowadzenia zrezygnował Piotr Gąsowski. Show zyskał nowe twarze, do ekipy dołączyli Maciej Rock i Paweł Domagała.

Paweł Domagała – kim jest?

Paweł Domagała jest znany widzom od lat przede wszystkim z komediowych ról. Grał w serialach, takich jak O mnie się nie martw i Powiedz Tak!. Wkrótce widzowie zobaczą aktora w produkcji Telewizji PolsatRafi. W głównego bohatera wcielał się m.in. w dramacie CANAL+ pod tytułem Żmijowisko. W roli Piotra, Domagała występowała w filmie Planeta Singli.

Wielu kojarzy aktora również ze sceny muzycznej. Paweł Domagała nagrał wiele hitów, między innymi „Weź nie pytaj” oraz „Wystarczę ja”. Muzyk koncertuje po całej Polsce, a podczas występów lubi opowiadać o sobie.

Juror Twoja twarz brzmi znajomo

Wiosną 2023 roku aktor dołączył do składu jurorskiego show Twoja twarz brzmi znajomo. Podczas oceniania stara się w swojej wypowiedzi umieścić żartobliwe sformułowania. W pierwszym odcinku w Cher wcielił się Stramowski Piotr. Domagała skomentował występ słowami: „słuchajcie, to jest niesamowite, że tu na jednej scenie spotkały się trzy legendy – Abba, Sher i Stramowski. Chociaż Piotrek jest w takim wieku, że nie wiadomo, czy jeszcze nadzieja, czy już legenda”.

Paweł Domagała zaskoczył widzów w drugim odcinków. Po występie Krzysztofa Ibisza jako Verka Serduchka, użył wulgarnego sformułowania.

Jakie on ma pęciny! Ja też się cieszę, że ty zarówno w życiu, jak i na scenie bawisz się modą. Nie bardzo wiem, w jakich kategoriach to rozpatrywać, ale zabawa była przednia. Chciałem też powiedzieć, że Verka jest przeciwnikiem Putina i występuje w kijowskim metrze. Wczoraj rozmawiałem z przyjaciółmi z Ukrainy i chciałem z w ich imieniu i w moim powiedzieć – je… ć Putina, wolna Ukraina – powiedział dosadnie Paweł Domagała.

Internauci od razu zauważyli słowa Domagały. Wielu zachwyciła polityczna akcja aktora w telewizji.

Odcinek w internecie

Show Twoja twarz brzmi znajomo w internecie można oglądać w Polsat Box Go. Za darmo w aplikacji Polsat Go. Powtórka odcinka w niedzielę o godzinie 15:40 w Polsacie.

Polecamy