Twoja twarz brzmi znajomo 18: Krzysztof Ibisz wygrał odcinek
Zasłużenie?

Twoja twarz brzmi znajomo 18: Krzysztof Ibisz wygrał odcinek

Fot.: Polsat
Gdzie oglądać wyścigi F1 online w 2023 roku? Podpowiadamy

Gdzie oglądać wyścigi F1 online w 2023 roku? Podpowiadamy

Sługa narodu w Polsacie. „Nikt nie chce tego serialu”

Sługa narodu w Polsacie. „Nikt nie chce tego serialu”

Zakończyła się emisja pierwszego odcinka show Twoja twarz brzmi znajomo. Na początku 18. sezonu zwycięzcą został Krzysztof Ibisz. Prezenter wcielił się w Macieja Maleńczuka.

Odcinek otworzył występ triumfatorki poprzedniej edycji show. Kasia Wilk wcieliła się w amerykańską wokalistkę Lizzo. Piosenkarka wykonała hit ostatnich miesięcy – „About Damn Time”.

Następnie na scenę wkroczył Oskar Cyms. Wokalista zadebiutował w Twoja twarz brzmi znajomo, wcielając się w Bartka Wronę z Just 5. Widzowie usłyszeli utwór „Kolorowe sny”.

Bardzo kocham zespół Just 5. To jest moja młodość. Złośliwi ludzie wyśmiewali się z tych, którzy słuchali tego zespołu. Była nawet taka akcja, że miałem zdjęcie Just 5 w opakowaniu po Nirvanie. Bo wszyscy słuchali wtedy Nirvany – powiedział debiutujący w roli jurora, Paweł Domagała.

Oskar Cyms
fot. Polsat

Druga na scenie pojawiła się Julia Kamińska. Wyszła z windy jako dostojna Enya, śpiewając i grając na fortepianie utwór „Orinoco flow”. Aktorka oczarowała Roberta Janowskiego, który po występie miał maślane oczy.

Julia Kamińska
fot. Polsat

Sensualna choreografia

Trzeci występ przypadł w udziale pełnej wdzięku aktorce, gwieździe filmów Bollywood, Natalii Janoszek. Swój urok zaprezentowała w utworze „Buttons” wcielając się w wokalistkę Nicole Scherzinger z zespołu The Pussycat Dolls.

Mnie uwiodłaś, super! Ja nie mogłam od ciebie oczu oderwać. Miałaś osobowość, charyzmę, siłę, i śpiewałaś dobrze. To znaczy, że naprawdę bardzo dobrze panujesz nad swoim ciałem i nad oddechem. Gratuluję, jestem zachwycona – oceniła Małgorzata Walewska.

Natalia Janoszek
fot. Polsat

Czwarta zaprezentowała się Katarzyna Kołeczek. Aktorka przeistoczyła się w Eltona Johna, wykonując utwór „Crocodile Rock”. Energię piosenki docenili również jurorzy. Paweł Domagała stwierdził, że „Eltona Johna lubi nawet bardziej niż Just 5”.

Kasia Kołeczek
fot. Polsat

Bezbożna Daria Marx

Po występie Kasi nadszedł czas na poznanie talentu Darii Marx. Jej pierwszy numer nie należał do łatwych, bo musiała poradzić sobie ze śpiewaniem męskim głosem, wplatając w to miejscami żeński. Artystka zaprezentowała kontrowersyjny utwór „Unholy” artysty Sam Smith.

Daria - Sam Smith
fot. Polsat

Kolejnym uczestnikiem Twoja Twarz Brzmi Znajomo był Krzysztof Ibisz. Prezenter wszedł na sceną jako Maciej Maleńczuk i zaśpiewał utwór „Uważaj na niego”, podrywając Małgorzatę Walewską do tańca.

A ja się cieszę, że żyję w tych samych czasach co Krzysztof Ibisz. Jestem zachwycony, chciałem zrobić coming out i przyznać publicznie, że kocham Krzysztofa za dystans. Wierzcie mi, że nikt w polskim show-biznesie nie ma do siebie takiego dystansu jak on – podsumował Paweł Domagała.

Krzysztof Ibisz
fot. Polsat

Daniel Jaroszek – uczestnik z castingu

Jako siódmy na scenie pojawił się pierwszy w historii uczestnik wyłoniony w castingu – Daniel Jaroszek. Był to jego pierwszy występ dla tak szerokiej publiczności. Wcielił się w brytyjskiego wokalistę, Boya Georga. Zaśpiewał przebój „Do You Really Want to Hurt Me”.

Ja jestem wzruszony, bo ty debiutujesz i ja debiutuję. Dwie rzeczy zauważyłem. Fajnie, że jesteś taki cywil, i tu otworzyłeś takie drzwi, ale otworzyłeś je także dla finansistów. Mam nadzieję, że w następnej edycji wystąpi Adam Glapiński z piosenką „Ale to już było, niech nie wróci”. Pięknie śpiewasz, dobrze wyglądasz, czego więcej chcieć? – zażartował Paweł Domagała.

Daniel Jaroszek
fot. Polsat

Pierwszy odcinek zamknął Piotr Stramowski. Filmowy twardziel wykonał wymagający kobiecy utwór „Waterloo” w wykonaniu Cher. Dla pokrzepienia przed występem Maciej Dowbor zażartował, że wylosował najgorzej. Jak się jednako okazało, Piotr ma ogromny dystans do siebie i potrafi się fantastycznie bawić. Jego show rozbawiło publiczność i jurorów.

Piotr Stramowski
fot. Polsat

Twoja twarz brzmi znajomo – wyniki

Odcinek wygrał Krzysztof Ibisz jako Maciej Maleńczuk. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznym Fundacji Polsat.

Tabela wyników po pierwszym odcinku Twoja twarz brzmi znajomo:
1. Krzysztof Ibisz
2. Natalia Janoszek
3. Kasia Kołeczek
4. Daria Marx
5. Daniel Jaroszek
6. Piotr Stramowski
7. Julia Kamińska
8. Oskar Cyms

Emisja Twoja twarz brzmi znajomo w piątki w Polsacie. Show w internecie można oglądać w Polsat Box Go. Za darmo w aplikacji Polsat Go.

Polecamy