Drugi odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo zakończył się zaskakującym wynikiem. Ponownie zwyciężył prezenter Telewizji Polsat – Krzysztof Ibisz.

Odcinek otworzyła Kasia Kołeczek. Aktorka baśniowo i romantycznie wykonała utwór Doris Day – „Que Sera Sera”. Jurorów zachwyciła choreografia: „niewiele osób to potrafi, a ty chodziłaś, śpiewałaś i tańczyłaś z dzieckiem” – podsumował Paweł Domagała.

Twoja twarz brzmi znajomo Kasia Kołeczek
fot. Polsat / Piotr Zawada

Następnie „Coś optymistycznego” wykonał Oskar Cyms. Wokalista tym razem wcielił się w kobietę – Kasię Kowalską. Swoim wykonaniem oczarował widownię i jurorów.

To niemożliwe, że to jesteś ty Oskar, że tam jest chłopak. Absolutny Oscar za pracę, bo wiem, jak mało czasu jest na przygotowanie. Przecież byłem też po tamtej stronie. Wiesz, Kaśka ma troszkę więcej pazura w głosie, ale jestem pod wielkim wrażeniem twojej pracy, twojej metamorfozy, bo właśnie o to chodzi w tym programie. Brawo! – ocenił Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo Oskar Cyms
fot. Polsat / Piotr Zawada

Kolejna zmiana płci. Natalia Janoszek w windzie przeobraziła się w Dawida Kwiatkowskiego. Wykonując piosenkę „Proste”, próbowała uzyskać męską barwę. „Wokalnie był to średnio udany zabieg” – powiedział Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo Dawid Kwiatkowski
fot. Polsat / Piotr Zawada

Niespodzianka czekała na Darię Marx. Przed występem piosenkarka obejrzała nagranie przygotowaną przez Kasię Klich. To właśnie w nią wcieliła się w drugim odcinku Daria. Zaprezentowała piosenkę „Lepszy model”.

Przede wszystkim wspaniały wokal. Bardzo konsekwentne prowadzenie barwy. Intonacyjnie w ogóle bez zarzutu. W ogóle nie mam do czego się przyczepić. Byłaś tak elektryzująca, że nie zwracałam uwagi na resztę – podsumowała Małgorzata Walewska.

Twoja twarz brzmi znajomo Daria
fot. Polsat / Piotr Zawada

Ponownie Sting w Twoja twarz brzmi znajomo

Po spokojnym występie przyszedł czas na rockową moc. Piotr Stramowski w skórze Stinga wykonał ponadczasowy hit „Roxanne”.

Też byłem Stingiem w tym programie. To była dla mnie taka granica, po której przekroczeniu zmieniłem sposób myślenia o tym programie. Każda piosenka była nowym terenem dla mnie, zbierałem nowe kompetencje, o których nawet nie wiedziałem, że istnieją. Zazdroszczę ci tego Stinga. Patrzyłem na ciebie jak tata na syna, który zdaje maturę i trzyma kciuki, żeby tylko się udało – wspomniał Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo Piotr Stramowski
fot. Polsat / Piotr Zawada

Szóstym wykonawcą był zwycięzca castingu, Daniel Jaroszek. Wcielił się w brytyjskiego wokalistę, George’a Ezra. Wykonał piosenkę w stylu pop country – „Shotgun”. Małgorzata Walewska powiedziała, że Jaroszek był „znakomity wokalnie”.

Twoja twarz brzmi znajomo George Ezra
fot. Polsat / Piotr Zawada

Natomiast Julia Kamińska przeistoczyła się w charyzmatycznego Davida Bowiego. Czekało na nią trudne zadanie. Musiała wykonać utwór „Let’s dance”.

Twoja twarz brzmi znajomo Julia Kamińska
fot. Polsat / Piotr Zawada

Domagała: „Je…ć Putina”

Jako ostatni na scenie wystąpił Krzysztof Ibisz. Prezenter tym razem wystąpił jako Verka Serduchka. W odcinku wykonał największy hit wokalistki, jakim jest „Dancing Lasha Tumbai”. Właśnie z tą piosenką Verka reprezentowała Ukrainę podczas Eurowizji w 2007 roku.

Jakie on ma pęciny! Ja też się cieszę, że ty zarówno w życiu, jak i na scenie bawisz się modą. Nie bardzo wiem, w jakich kategoriach to rozpatrywać, ale zabawa była przednia. Chciałem też powiedzieć, że Verka jest przeciwnikiem Putina i występuje w kijowskim metrze. Wczoraj rozmawiałem z przyjaciółmi z Ukrainy i chciałem z w ich imieniu i w moim powiedzieć – je… ć Putina – powiedział Paweł Domagała.

Twoja twarz brzmi znajomo Krzysztof Ibisz
fot. Polsat / Piotr Zawada

Twoja twarz brzmi znajomo – wyniki

Odcinek wygrał Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznym Fundacji Polsat.

Tabela wyników po pierwszym odcinku Twoja twarz brzmi znajomo:
1. Krzysztof Ibisz
2. Oskar Cyms
3. Piotr Stramowski
4. Daria Marx
5. Daniel Jaroszek
6. Kasia Kołeczek
7. Julia Kamińska
8. Natalia Janoszek

Emisja Twoja twarz brzmi znajomo w piątki w Polsacie o godzinie 20:05. Show w internecie można oglądać w Polsat Box Go. Za darmo w aplikacji Polsat Go.

Polecamy