Twoja twarz brzmi znajomo ponownie rozgrzewa widzów. W trzecim odcinku na scenie nie mogło zabraknąć viralowych hitów. Julia Kamińska wcieliła się w artystkę Lady Gaga i wykonała utwór „Bloody Mary”.

Mimo że utwór „Bloody Mary” został wydany w 2011 roku, dopiero teraz stał się hitem. A to wszystko za sprawą trendu w serwisie TikTok i przyśpieszonej wersji tej piosenki. Użytkownicy tej platformy nagrali niezliczoną ilość filmików z „Bloody Mary”. Trend ma niemal 2 miliardy wyświetleń na całym świecie.

Julia Kamińska czy Lady Gaga?

Uczestnicy show Twoja twarz brzmi znajomo już nieraz losowali piosenki, które w oryginale wykonywała Lady Gaga. W 17. sezonie programu jurorów zachwyciła Kasia Polewany. Aktorka zaśpiewała hit z filmu Top Gun: Maverick – „Hold my Hand”, wygrywając odcinek.

Wiosną 2023 roku z piosenką Lady Gaga mierzyła się Julia Kamińska. Oprócz śpiewu, musiała zadbać o idealnie wykonaną choreografię. Referencją do występu był zapis z koncertu w ramach The Joanne World Tour.

Niestety nie wszystko wyszło perfekcyjnie. Ogromną przeszkodą była kreacja, czyli przepiękna czerwona suknia. Julia Kamińska starała się. Niestety zdaniem widzów występ był niezbyt udany.

Twoja twarz brzmi znajomo w Polsacie

Show można oglądać w piątkowe wieczory w telewizji Polsat. W internecie Twoja twarz brzmi znajomo dostępna jest w serwisie Polsat Box Go. Ponadto live za darmo można oglądać w Polsat Go.

Polecamy