Na polskim rynku pojawiło się wiele nowych serwisów VOD, takich jak SkyShowtime, MEGOGO, Disney+ czy Viaplay. Dostęp do każdego z nich to wydatek średnio kilkudziesięciu złotych. Wielu zadaje sobie pytanie czy można legalnie i za darmo oglądać filmy i seriale w internecie? Sprawdź, co mogą zaoferować nam w tej sprawie popularne serwisy z filmami i serialami na życzenie.

vod.pl – filmy, programy i seriale TVN za darmo

W lutym 2023 przejęty przez koncern Warner Bros. Discovery serwis vod.pl ruszył w nowej odsłonie. Wraz z nowym wyglądem zmieniła się oferta i sposób dystrybucji treści. Jak poinformował serwis omediach.info w ofercie VOD.pl znalazły się treści z biblioteki TVN Warner Bros. Discovery a także produkcje m.in. Paramount Global, Red Bull TV czy też Grupa Kino Polska / SPI International. Za darmo można oglądać seriale „BrzydUla”, „Magda M.”, „Prawo Agaty”, „Diagnoza”, „Kasia i Tomek”, „19+”, „Królowe życia”, „Żony Miami”, „Kobieta na krańcu świata” oraz „Milionerzy”. Bez opłat dostępne są również trzy pierwsze części kinowego hitu „Listy do M.”. Z zagranicznych treści znalazły się produkcje, takie jak „Most nad Sundem” oraz „Upadek”.

Strona główna vod.pl

Wszystkie materiały w serwisie są udostepnione w modelu AVOD, czyli za darmo z reklamami. Do oglądania programów nie jest wymagane zakładanie konta. Więcej szczegółów na temat oferty VOD.pl przeczytasz w artykule omediach.info.

Polsat Go – oferta telewizji Polsat za darmo

Programy i seriale ze stajni Polsatu możemy znaleźć w dwóch serwisach vod – Polsat Go i Polsat Box Go. Czym się różnią? Na polsatgo.pl i w aplikacjach na Android i iOS oferta seriali, programów a także filmów udostępniona jest bez opłat ale z reklamami. Wystarczy założyć darmowe konto – nie trzeba podpinać konta bankowego. Polsat Box Go dla odmiany pozbawiony jest reklam, ale wymagany jest zakup jednego z kilku pakietów.

W usłudze Polsat Go można znaleźć najnowsze seriale Polsatu („Matka”, „Sługa narodu”, „Wotum nieufności”) a także nowe sezony popularnych produkcji takich jak: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość” czy „Love Island”. Oprócz tego, wybierać można sposród kilkudziesięciu filmów, są to głównie starsze produkcje.

polsatgo.pl

Dodatkowo, w Polsat Go są dostępne za darmo Polsat i TV4.
Jeśli interesuje cię płatna oferta Polsatu, w tym dostęp do ponad 100 kanałów, sprawdź poradnik serwisu tvpolsat.info.


Oferta TVP za darmo – TVP VOD

Polski, publiczny nadawca również udostępnia swoje popularne seriale i filmy bez opłat. W TVP VOD odnajdziemy odcinki hitowych seriali TVP, m.in: „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” czy „Klan”. Ważnym elementem, odróżnającym TVP VOD od innych tego typu serwisów, jest Strefa ABO. Jest to poszerzona, bezpłatna oferta seriali, programów i filmów. Dzięki niej można też za darmo i przepremierowo oglądać odcinki seriali TVP. Dostęp do Strefy ABO wymaga założenia konta a także potwierdzenia opłacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego.

Strefa ABO w TVP VOD

Archwialne polskie filmy i animacje za darmo – 35mm.online

Platforma 35mm.online oferuje dostęp do klikuset zrekonstruowanych i zdigitalizowanych filmów i animacji produkcji polskiej. Możemy tam znaleźć dzieła wybitnych twórców polskiego kina m.in. Jerzego Skolimowskiego, Jerzego Kawalerowicza, Janusza Morgensterna, Krzysztofa Zanussiego, Stanisława Barei, Marka Koterskiego, Juliusza Machulskiego. Dostępne są też serie animowane dla dzieci (m.in. „ Reksio”, „Porwanie Baltazara Gąbki”). Serwis 35mm.online można oglądać w formie aplikacji dla Androida i iOS.

Polecamy