Polsat zamknie własną platformę VOD? Miszczak nie promuje już Polsat Go!
Kontrowersyjny ruch

Polsat zamknie własną platformę VOD? Miszczak nie promuje już Polsat Go!

TVN o Owsiaku: „Symbol wolnej Polski”. Powstanie dokument!

TVN o Owsiaku: „Symbol wolnej Polski”. Powstanie dokument!

TVP Kobieta – gdzie oglądać, co w ofercie? Dlaczego nie odbiera?

TVP Kobieta – gdzie oglądać, co w ofercie? Dlaczego nie odbiera?

Losy autorskiej platformy VOD Polsat Go są już podobno przesądzone. Na wiosennej konferencji promującej wiosenną ramówkę Polsatu sprytnie pominięto ten temat!

W serwisie Polsat Go można jeszcze oglądać za darmo seriale i programy znane z anten telewizyjnych Polsatu. Jednak wkrótce ma to się zmienić. Edward Miszczak podczas odsłony wiosennej ramówki opowiadał wyłącznie o ofercie Polsat Box Go, płatnej platformy streamingowej.

Musimy nastawić całą grupę, żeby jak najbardziej zaspokajać interesy Polsat Box Go. Jest tam około dziesięciu milionów widzów – wskazuje Edward Miszczak w wywiadzie dla polsat.pl

Polsat Box Go za darmo. Czy to możliwe?

Coraz głośniejsze stają się w takim rozważania internautów czy w Polsat Box Go pakiety i kanały TV będą za darmo. Grupa Polsat Plus może postawić na jeden serwis, ale z częściową bezpłatną ofertą. Obecnie za pakiet umożliwiający oglądanie premierowych produkcji telewizyjnych bez reklam trzeba zapłacić 30 zł!

Tak wyglądał koniec serwisu Ipla

W miejscu zamkniętej pod koniec sierpnia 2021 roku platformy Ipla powstał płatny serwis Polsat Box Go udostępniający w sieci seriale, filmy, programy rozrywkowe, bajki oraz sport na żywo bez reklam. W tym samym miesiącu ruszył również Polsat Go z nieco skromniejszą ofertą, skupiającą najciekawsze programy i seriale znane z anten Telewizji Polsat i TV4. Widzowie mogli tam od tego czasu zobaczyć całe odcinki za darmo takich produkcji jak m.in. „Farma”, „Pierwsza Miłość”, „Chłopaki do wzięcia”, „Miodowe Lata”, „Przyjaciółki”, czy „Gliniarze”.

Kiedy koniec Polsat Go

Grupa Polsat Plus nie zdradziła mediom jeszcze tej informacji. Na pewno jednak Telewizja Polsat w momencie podjęcia oficjalnej decyzji rozpocznie szerszą promocję następcy tego serwisu, czyli Polsat Box Go. O wszystkim w tym temacie będziemy Was informować na medialight.pl!

Polecamy