TVP Kobieta to jeden z najnowszych programów telewizyjnych publicznego nadawcy. Stacja jest dostępna za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej oraz online w internecie.

TVP Kobieta ruszyła 8 marca 2021 roku. Stacja od samego początku dostępna jest za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej. Ponadto kanał można oglądać w wybranych sieciach kablowych, między innymi w UPC (pozycja 165 lub 423) i sieci TOYA (pozycja 97). Na ten moment nie wiadomo, kiedy TVP Kobieta będzie w Polsat Box i CANAL+, ponieważ stacja nie jest dostępna drogą satelitarną.

Co w ramówce TVP Kobieta?

Ramówka TVP Kobieta wypełniona jest programami poradnikowymi. W kulinarnym show Pięknie przyprawiONA, prowadząca Agnieszka Mielczarek prezentuje przepisy, które poprawią urodę. Ziołowa apteka to popularny program TV TVP Kobieta, w którym Aleksandra Kostka i Zbigniew Tomasz Nowak odkrywają sekrety ziół. Natomiast w talk show Kobiety w drodze Marta Manowska szczerze rozmawia z bohaterkami po przejściach.

Wiosną 2023 roku na antenie TVP Kobieta zadebiutuje program lifestylowo-podróżniczy Tańcząca ze światem. Edyta Herbuś odwiedzi Tunezję, aby zaprezentować kobiece spojrzenie na tradycję i sztukę. Pokaże, jak kobiety są postrzegane w różnych częściach kraju. Premiera 2 marca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Filmy i seriale to mocna strona TVP Kobieta. Wspaniałe stulecie – turecki serial można oglądać wieczorami na antenie stacji. Ponadto kanał pokazuje produkcje, takie jak Winnice miłości, czy Akacjowa 38. Nie brakuje też polskich seriali: M jak miłość, Ojciec Mateusz i Ranczo.

Szczegółowy program TV TVP Kobieta można znaleźć na stronie internetowej kanału: kobieta.tvp.pl.

TVP Kobieta nie odbiera. Co robić?

Stacja od dnia startu dostępna jest w naziemnej telewizji cyfrowej. Początkowo kanał był obecny w ofercie MUX8 oraz testowego multipleksu Telewizji Polskiej. W ostatnich tygodniach widzowie zastanawiali się, dlaczego TVP Kobieta nie odbiera. Nadawca publiczny postanowił opuścić MUX8. Aktualnie stacja dostępna jest wyłącznie w tzw. MUX6 nadawanym w nowym standardzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVP Kobieta (@tvpkobieta)

Aby móc oglądać kanał z anteny naziemnej, należy posiadać odpowiedni odbiornik. Musi on odbierać sygnał transmitowany w DVB-T2 i wyświetlać obraz skompresowany w standardzie HEVC. Urządzenia tego typu są sprzedawane od kilku lat. Ponadto trzeba być w zasięgu multipleksu Telewizji Polskiej.

TVP Kobieta online za darmo

TVP Kobieta można oglądać online za darmo za pomocą aplikacji TVP GO. W ramach tej usługi nadawca publiczny udostępnia również kilkanaście innych kanałów telewizyjnych w internecie. Aplikację TVP GO można pobrać na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

 

Polecamy