Romance TV za darmo. Gdzie stacja dostępna bez dodatkowych opłat?
Majówka przed TV

Romance TV za darmo. Gdzie stacja dostępna bez dodatkowych opłat?

Fot.: Romance TV
Nowe kanały za darmo w internecie w Pilot WP

Nowe kanały za darmo w internecie w Pilot WP

Portal Orlenu skopiował tekst RMF24. Są przeprosiny

Portal Orlenu skopiował tekst RMF24. Są przeprosiny

Zarówno klienci Polsat Box jak i Netii aż do 7 maja 2023 roku będą mogli oglądać kanał Romance TV w otwartym oknie bez dodatkowych opłat. Widzowie będą mogli obejrzeć między innymi medyczny serial Przychodnia w Górach Eifel.

Bohaterką nowej serii Przychodnia w Górach Eifel jest samotna matka, z zawodu pielęgniarka zabiegowa, Vera. Z dwójką dzieci przeprowadza się ona z Berlina w góry Eifel i podejmuje pracę w przychodni. Życie na wsi nie jest jednak spokojne, ponieważ „nowy początek” z rodziną oraz nowe stanowisko w prowincjonalnej przychodni stawiają trudne wyzwania. Emisja serialu w każdą sobotę o godzinie 20:00.

Romance TV – co w ofercie?

1 maja na antenie stacji zadebiutuje serial Gdzie podziała się miłość? Agnes i Gregor są od 15 lat szczęśliwym, zgodnym małżeństwem. Kiedy jednak Agnes po swojej normalnej pracy zaczyna działać społecznie, coś w ich związku zaczyna zgrzytać. Ich małżeństwo nie jest już idealne.

Pierwszego dnia maja na ekrany telewizorów powróci Doktor Ballouz. Tytułowy bohater wraca po śmierci żony do swojej kliniki. Mimo to nie może pozbyć się bolesnych wspomnień. Ciężarna Christina ulega wypadkowi podczas spaceru ze swoją 6-letnią córką, Flori. Dr Ballouz udziela jej pierwszej pomocy i wraca z nią oraz z jej córką do swojego dawnego miejsca pracy: niewielkiej kliniki w powiecie Uckermark. Dr Ballouz i neurolożka, dr Barbara Forster, walczą o życie Christiny i jej nienarodzonego dziecka.

Romance TV dostępny jest na kanale 145 w Polsat Box i 136 w Netii. Stacja dostępna jest również u innych operatorów satelitarno-kablowych.

Polecamy