Pilot WP podpisał umowę z Telewizją Puls. Zakłada ona dystrybucję kanałów TV Puls i Puls 2 w internecie.

TV Puls i Puls 2 za darmo w internecie będą dostępne w pakietach Starter Plus, Podstawowy, Maxi, Starter Plus + Eleven Sports, MAXI + Eleven Sports. Aby móc oglądać za darmo, wystarczy mieć konto w serwisie Pilot WP.

TV Puls – co w ofercie?

Telewizja Puls jest ogólnotematycznym kanałem. Oferuje premierowe hity filmowe, zagraniczne i polskie seriale, najlepsze światowe animacje, produkcje własne (seriale: Lombard. Życie pod zastaw, Dzielnica strachu, Kurierzy) oraz transmisje z rozrywkowych wydarzeń.

Nasi widzowie będą mieli teraz możliwość oglądania jeszcze więcej świetnej rozrywki. Puls 2 to stacja, która z całą pewnością przyciągnie uwagę wielu z naszych użytkowników, oferując różnorodne programy dla najmłodszych i tych nieco starszych. Jesteśmy dumni, że ciągle rozwijamy ofertę Pilota WP i dążymy do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Pojawienie się kanału Puls 2 to kolejny krok w tym kierunku – podkreśla Marcin Malicki, szef Pilota WP.

Cieszymy się, że dzięki współpracy z Wirtualną Polską, możemy poszerzać dystrybucję TV Puls i PULS 2 na platformie Pilot WP. Dzięki temu nasi Widzowie znajdą swoje ulubione programy również w internecie. Warto zaznaczyć, że aplikację Pilot WP można również zainstalować w telewizorach – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Pilot WP to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych w internecie, a także transmisji sportowych na żywo. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz dedykowane najmłodszym.

Polecamy