Jakub Gąsowski jako Cyrko. Co zaśpiewa w Twoja twarz brzmi znajomo?
Weź mnie do tańca

Jakub Gąsowski jako Cyrko. Co zaśpiewa w Twoja twarz brzmi znajomo?

Fot.: Polsat
Dewajtis w TVP1. Kim są bohaterowie? Kiedy emisja?

Dewajtis w TVP1. Kim są bohaterowie? Kiedy emisja?

Nick Sinckler wygrał odcinek Twoja twarz brzmi znajomo

Nick Sinckler wygrał odcinek Twoja twarz brzmi znajomo

Już 15 września na widzów Twoja twarz brzmi znajomo czekają kolejne wielkie emocje w trzecim odcinku show. Jeden z uczestników po raz pierwszy przeobrazi się w kobietę.

Jakub Gąsowski jest aktorem. Widzowie mogą go kojarzyć z takich produkcji jak Mecenas porada i Belfer. Niebawem pojawi się na ekranach Telewizji Polskiej w serialu kostiumowym Dewajtis. Prywatnie Kuba jest synem aktorów znanych między innymi z Daleko od noszyHanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego.

Jakub Gąsowski jako Cyrko

W trzecim odcinku Twoja twarz brzmi znajomo Jakub Gąsowski wcieli się w młodą piosenkarkę Martynę Cyrko. Wokalistka w swoich tekstach opowiada o miłości i osobistych przeżyciach. W ostatnich miesiącach jeden z jej utworów zyskał ogromną popularność.

Cyrko ma niewiele hitów na swoim koncie. Można zatem przypuszczać, że Jakub Gąsowski wykona w Twoja twarz brzmi znajomo piosenkę Prywatny bal. Utwór opowiada o czasach pandemicznych i braku wydarzeń, na które się latami czekało. Hit niesie ze sobą przekaz, że wszystko można nadrobić, jeśli ma się u boku osoby, które się lubi lub kocha.

Teledysk Cyrko – Prywatny bal w serwisie YouTube odtworzono ponad 22 miliony razy. Powstało też wiele remixów tej piosenki.

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowane w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Program można oglądać również w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Żródło: 4fun.tv

Polecamy