Za nami drugi odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Tym razem triumfował Kuba Szmajkowski.

Pierwszy występ przypadł w udziale Marcinowi Jauszkiewiczowi, który wykazał się dużym dystansem do siebie, biorąc udział w totalnie pokręconym występie jednej z bardziej dynamicznych kapel, jaką jest Red Hot Chili Peppers. Wyskoczył na scenę z nagim torsem i rytmicznie zaśpiewał utwór „Can’t Stop”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 2 - Marcin Januszkiewicz
fot. Polsat

Jakub Gąsowski wylosował piosenkę „Eyes Closed” Eda Sheerana. Jurorzy byli podzieleni w swoich ocenach. Małgorzata Walewska stwierdziła, że aktor miał problem ze znalezieniem tonacji.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 2 - Jakub Gąsowski
fot. Polsat

Zwyciężczyni pierwszego odcinka, Jagoda Szydłowska przeobraziła się w wokalistę grupy MODJO – Yanna Destagnola. Zaśpiewała piosenką „Lady (Hear Me Tonight)”.

fot. Polsat

Magda Kumorek otrzymała od grzyba romantyczną piosenkę wielkiej damy polskiej sceny, Sławy Przybylskiej. Ten czarujący utwór z tekstem Agnieszki Osieckiej „Miasteczko Portofino” przeniósł widzów w lata 70-te.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 2 - Magda Kumorek
fot. Polsat

Piąty na scenie pojawił się Nick Sinckler. Musiał dać się na tyle poskromić, żeby zaśpiewać liryczny utwór Libianci – „People”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 2 - Nick Sinckler
fot. Polsat

Ewelina Flinta zmieniła się tym razem w kuszącą, eteryczną Titiyo. Piosenkarka na scenie Twoja twarz brzmi znajomo zaprezentowała hit „Come Along”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 2 - Ewelina Flinta
fot. Polsat

Następnie scenę przejął Kuba Szmajkowski jako Kendrick Lamar. Widzowie usłyszeli piosenkę „Humble”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 2 - Kuba Szmajkowski
fot. Polsat

Odcinek zakończyła Pola Gonciarz występem Beyonce z piosenką „If I Were a Boy”. Jak przyznała młoda artystka, najtrudniejsze w wykonaniu tego utworu jest wokal, sposób poruszania się i pewność siebie.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 2 - Pola Gonciarz
fot. Polsat

Kuba Szmajkowski wygrał drugi odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznym Fundacji Przylądek Nadziei, która ratuje dzieci z nowotworem. Tabela wyników w drugim odcinku:
1. Kuba Szmajkowski
2. Ewelina Flinta
3. Nick Sinckler
4. Magdalena Kumorek
5. Marcin Januszkiewicz
6. Pola Gonciarz
7. Jagoda Szydłowska
8. Jakub Gąsowski

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowane w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Program można oglądać również w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy