Maciej Rock odchodzi ze stacji. Kto go zastąpi?
po 10 latach

Maciej Rock odchodzi ze stacji. Kto go zastąpi?

Fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info
Przyjaciółki 22 – odcinek 1. Zuza ma nawrót raka

Przyjaciółki 22 – odcinek 1. Zuza ma nawrót raka

Gliniarze 15 – odcinki 823-827. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Gliniarze 15 – odcinki 823-827. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Maciej Rock po 10 latach odchodzi z RMF MAXX. Prezenter prowadził poranną audycję „Wstawaj, nie udawaj”.

We wrześniowej ramówce gospodarzami porannego programu pojawi się nowe trio prowadzących. Do Irka Jakubka dołączą Asia Meus i Filip Kliber.

Program w nowej odsłonie będzie jeszcze bardziej interaktywny, stawiając na stały kontakt ze słuchaczami. Nowe trio zapewni mnóstwo dobrej rozrywki i wiele pozytywnej energii na cały dzień – zapowiada Jarosław Pioterczak, Dyrektor Programowy RMF MAXX. – Bardzo dziękujemy Maćkowi za tę dekadę niezwykłych programów. Niestety inne zobowiązania zawodowe uniemożliwiają mu codzienne prowadzenie porannej audycji w radiu, ale mamy nadzieję na okazjonalne współprace w przyszłości.

Audycja „Wstawaj, nie udawaj” jest nadawana w godzinach 6:20-9:15.

Wstawaj nie udawaj
fot. RMF MAXX

RMF MAXX na jesień

W jesiennej ramówce pojawi się nowe pasmo popołudniowe „HOP BĘC EXXTRA” (17:00-20:00) prowadzone przez Michała Siwka. Tu znajdzie się miejsce na prezentację nowych nagrań, spotkania z artystami i codzienną listę „HOP BĘC”, której godzinna wersja nadawana będzie po 19-ej. Pełne notowanie – czyli wszystkie 30 utworów i propozycje – w soboty od 17:00 do 20:00.

Wieczorny program poprowadzi Przemek Grabowski. Od 20:00 do północy zagra muzyczne nowości, pojawią się też fragmenty „Rozmów bez Kitu”, w których znani influencerzy będą musieli zmierzyć się z ostrymi i niewygodnymi pytaniami, a pełne wersje tych wywiadów publikowane będą w social mediach RMF MAXX. W piątki i soboty w tym paśmie znajdzie się też miejsce na klubowe remiksy.

W niedziele na zupełnie nowy show popołudniowy „Różowy Dywan” (16:00-19:00) zaproszą Karolina Kowalska i Mateusz Marek, którzy skomentują najbardziej gorące i nietypowe plotki ze świata show-businessu.

Polecamy