Producent programu Jaka to melodia? poszukuje uczestników do nowych odcinków teleturnieju. Casting odbywa się online.

Jak się zgłosić do programu Jaka to melodia? Zasady castingu są bardzo proste. Należy wysłać informacje o sobie na adres: casting@grupazpr.pl. Producent nie sprecyzował, jakie dane należy umieścić w wiadomości. W mailu warto napisać swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe, takie jak adres e-mail czy numer telefonu komórkowego. Z pewnością produkcję teleturnieju zainteresuje krótki biogram.

Dodatkowe informacje na temat castingu do Jakiej to melodii?, można uzyskać dzwoniąc na numer telefonu 728 370 146.

Jaka to melodia? – zasady

Od wielu lat zasady teleturnieju są niemal niezmienne. Najważniejsza to jak najszybciej odgadnąć, jak największą liczbę piosenek. „Po jednej nutce” nie zawsze jest to łatwe, ale wielu się to udaje. W odgadywaniu haseł pomaga prowadzący, Rafał Brzozowski.

Wielu zastanawia się, jaka nagroda jest w Jakiej to melodii? Za zwycięstwo w odcinku można wygrać nawet kilkanaście tysięcy złotych. Wysokość nagrody jest zależna od liczby odgadniętych piosenek.

Oglądaj za darmo w internecie

Program Jaka to melodia? jest emitowany od lat w TVP1. Emisja w TV od poniedziałku do piątku o godzinie 17:45 oraz w soboty i niedziele o 18:40. Teleturniej można oglądać również w internecie. Za darmo Jaka to melodia? dostępna jest w serwisie VOD.TVP.pl.

Polecamy