W maju 2020 ruszył serwis Platformy Canal+ o nazwie Canal+ online. Usługa umożliwia oglądanie telewizji przez internet i dostęp do rozbudowanej biblioteki produkcji na życzenie.

Aplikacja Canal+ online nie jest dostępna za darmo. Aby móc z niej korzystać, trzeba kupić pakiet lub być abonentem Platformy Canal+.

Canal+ online – jak kupić pakiet?

Aby kupić pakiet w Canal+ online, trzeba zarejestrować się w aplikacji. Po wejściu na stronę internetową canalplus.com należy wybrać opcję „sprawdź ofertę”. Pojawi się wówczas specjalna podstrona z informacjami o aktualnych pakietach. Dostępne będą również promocje.

Canal+ online oferuje różne pakiety z Canal+ – z serialami, filmami i sportem na żywo. Liga Mistrzów i Ekstraklasa dostępne są w paczce „Wielka piłka”. HBO Max i Netflix można dokupić do większości pakietów. Właściciel często przygotowuje oferty promocyjne, np. pierwszy miesiąc w niższej cenie. Należy jednak pamiętać, że zawsze podana kwota zawiera rabat za zgody marketingowe w wysokości 5 złotych. Po wybraniu odpowiednich pakietów, można nacisnąć przycisk „przejdź dalej”.

Canal+ online

Przed zakupem należy zarejestrować się lub zalogować się. Rejestracja w Canal+ online jest prosta. Wystarczy wprowadzić adres e-mail i hasło (musi składać się z minimum 8 znaków, zawierać małe i wielkie litery oraz cyfry lub znaki specjalne).

W kolejnym kroku można zobaczyć podsumowanie transakcji, w tym prognozę opłat cyklicznych. Usługa co miesiąc będzie pobierała z konta podaną kwotę, dlatego dostępna forma płatności to karta płatnicza. Przelew lub BLIK nie są możliwe.

Płatność kartą - Canal+ online

Czy płatność kartą w Canal+ online jest bezpieczna? Dane są wprowadzane na stronie pośrednika – za transakcję odpowiada zewnętrzny dostawca. Całość działa na podobnej zasadzie, jak podczas zakupu dowolnych produktów w sklepach internetowych. W przypadku płatności kartą, z konta zostanie pobrana dodatkowo złotówka, która później zostanie zwrócona. Po zakończeniu płatności, można korzystać już z Canal+ online.

Canal+ online dla abonentów

Canal+ online za darmo dostępne jest dla abonentów satelitarnej Platformy Canal+. Aby móc skorzystać z usługi, konieczna jest rejestracja poprzez Strefę Canal+ (konto abonenta Platformy Canal+). Po zalogowaniu się, należy z górnego menu wybrać opcję „Ogląda online”, a następnie wprowadzić dane, które posłużą później do logowania w usłudze. Abonent nie może kupić pakietu, ma dostęp do kanałów i bibliotek VOD w ramach abonamentu.

Canal+ Online Strefa Abonenta

Canal+ online – co w ofercie?

Oferta Canal+ online jest różnorodna. Usługa oferuje filmy i seriale, takie jak Wilk, The Office PL, czy też Ostatni ślad. Na platformie dostępne są również polskie klasyki filmowe, między innymi serię Kiler i Psy. Sportowa oferta to tenis z Igą Świątek, Ekstraklasa, Premier League oraz NBA.

Polecamy