Znowu zmiany w programie Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor powróci?
Wiosna 2024

Znowu zmiany w programie Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor powróci?

Fot.: Piotr Gamdzyk/Polsat
Komedia Pies i kot wkrótce w kinach. Kiedy premiera?

Komedia Pies i kot wkrótce w kinach. Kiedy premiera?

Razem odNowa w Krakowie. Dodatkowe kilogramy niszczą małżeństwo

Razem odNowa w Krakowie. Dodatkowe kilogramy niszczą małżeństwo

Telewizja Polsat prezentuje szczegóły dotyczące ramówki na wiosnę 2024. Poznaliśmy szczegóły na temat nowego sezonu Nasz nowy dom.

We wrześniu 2013 roku w miejscowości Rudnik po raz pierwszy padły słowa „wyremontujemy Wasz dom!”. Wypowiedziała je ówczesna prowadząca – Katarzyna Dowbor. Po 10 latach nadawca zakończył współpracę z dziennikarką. Poprzedni sezon prowadziła Ela Romanowska. Wiosną 2024 roku widzowie Nasz nowy dom mogą spodziewać się kolejnych zmian.

Odcinki dwa razy w tygodniu

Od nadchodzącego sezonu program będzie emitowany dwa razy w tygodniu – w środy i czwartki. Cały sezon będzie się składał z 24 odcinków. Nie zabraknie niespodzianek i dodatkowych inicjatyw, m.in. charytatywnego koncertu Danzela i Eli Romanowskiej na rzecz Szpitala Powiatowego w Kozienicach.

Wizyta Eli Romanowskiej i ekipy spełni marzenia rodzin o bezpiecznym i przytulnym domu. Odmieniona zostanie nie tylko przestrzeń, ale również życie samych bohaterów, gdyż celem programu jest nie tylko stworzenie nowych ścian, ale także budowanie silnych fundamentów pod przyszłość rodzin. Oprócz remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy ułatwią dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową, wesprą w edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie.

W nowym sezonie z remontami zmierzy się drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz oraz kierowników budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Program poprowadzi Ela Romanowska.

Nasz nowy dom w środy i czwartki o 20:05 w Polsacie.

Polecamy