Razem odNowa w Krakowie. Dodatkowe kilogramy niszczą małżeństwo
TVN pomaga

Razem odNowa w Krakowie. Dodatkowe kilogramy niszczą małżeństwo

Fot.: Warner Bros. Discovery Polska
Znowu zmiany w programie Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor powróci?

Znowu zmiany w programie Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor powróci?

Batman na monecie 5 dolarów. To nie żart!

Batman na monecie 5 dolarów. To nie żart!

24 stycznia widzowie TVN zobaczą, jak Joanna Krupa i Ewa Chodakowska spróbują uratować życie parze z Krakowa.

Natalia i Mateusz to małżeństwo z Krakowa. Oboje mają nadwagą. Mateusz jest jednak pewny siebie, akceptuje to jak wygląda, dodatkowe kilogramy mu nie przeszkadzają. Jak twierdzi, na udział w programie zgodził się tylko ze względu na swoją żoną. Natalia ma za to duży problem ze swoją wagą. Od dnia ślubu przytyła około 30 kg. Ukrywa się pod czarnymi ubraniami. Skupia się na rodzinie, pracy i doktoracie. Zupełnie zapomniała o sobie, swojej kobiecości.

Oboje są nieśmiali, introwertyczni. To domatorzy, zamknięci w swoim świecie. Bardzo kochający się nawzajem, ale nie rozumiejący do końca potrzeb drugiej strony. Według Mateusza romantyzm to wymysł kobiet, które chcą coś wyegzekwować od mężczyzn. Natalia natomiast marzy o drobnych gestach, które na co dzień potwierdzałyby jak ważna jest dla męża.

Natalia jest dużo bardziej zaangażowana w eksperyment. Pracuje ciężko nad zmianą nawyków, ale ogromną frustrację przynosi jej brak spodziewanych efektów. Ewa zaleca jej dodatkowe badania. Okazuje się, że Natalia ma insulinooporność, która utrudnia zrzucenie wagi. Mateuszowi wydaje się, że wspiera Natalię, ale jednocześnie kwestionuje wszystkie zasady eksperymentu. Nie znajduje w sobie motywacji. Czy Ewie i Joannie uda się go przekonać do pracy nad sobą i swoim małżeństwem?

Razem odNowa w środę, 24 stycznia o godzinie 21:35 w TVN.

Polecamy