Po przerwie na antenę Telewizji Polsat powrócił show Twoja twarz brzmi znajomo. 1 września poznaliśmy zwycięzcę pierwszego odcinka.

Jednak zanim widzowie zobaczyli nową ósemkę uczestników, na scenę wkroczył Oskar Cyms. Zwycięzca poprzedniej edycji wcielił się w Harry’ego Stylesa i wykonał utwór „Golden”, a następnie zaprezentował swój hit „Niech mówią”, czyli „Przebój lata Radia ZET i Polsatu”.

Pierwszą uczestniczką była Jagoda Szydłowska. Do tej pory śpiewała na weselach i eventach. Teraz udało jej się spełnić swoje marzenie. Wygrała z wieloma utalentowanymi kandydatami, starającymi dostać się do programu. Jagoda wcieliła się w Agnieszkę Chylińską i wykonała jej przebój „Kiedyś do Ciebie wrócę” w koncertowej wersji.

Tak naprawdę masz mnóstwo energii. Przy tobie nawet Maciek Rock jest oazą spokoju. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wyglądasz, mówisz, jak Chylińska. Super. Cieszę się, że to ty wygrałaś ten casting a nie nikt inny – ocenił Paweł Domagała.

TTBZ: Agnieszka Chylińska
fot. Polsat

Jako druga wystąpiła Ewelina Flinta. Ona też kiedyś zaczynała od castingu do muzycznego show. Jej kariera rozpoczęła się ponad 20 lat temu po programie Idol. Teraz postanowiła spróbować sił wcielając się w innych wykonawców. Pierwszą gwiazdą, jaka jej przypadła w udziale została Lizzo. Widzowie usłyszeli hit ostatnich miesięcy „Cuz I Love you”.

TTBZ: Ewelina Flinta
fot. Polsat

Następnie na scenę wkroczyła Debbie Harry z zespołu Blondie. W wokalistkę wcielił się aktor Marcin Januszkiewicz. Widzowie usłyszeli utwór „Maria”.

Gąsowski w Twoja twarz brzmi znajomo

Jakub Gąsowski – aktor, a jednocześnie syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego – zaskoczył widzów wcielając się w badboya z Limp Bizkit, Freda Dursta. Zaśpiewał „Take a Look Around” z filmu „Mission Impossible 2”.

TTBZ: Jakub Gąsowski
fot. Polsat

Kolejny występ należał do Poli Gonciarz – świeżo upieczonej absolwentki Akademii Teatralnej. Swój start w programie zaczęła od występu jako w Kylie Minogue z jej najnowszą piosenką „Padam Padam”.

Kylie na pewno może ci zazdrościć figury i ciebie samej. To jest pierwsze brawo. Drugie brawo za scenografię i wizualizację. Fantastyczna robota. Podobało mi się aż na tyle, że było mi trochę smutno, że się skończyło, że chętnie bym posłuchał dalej, więc brawo ty już na dzień dobry – pochwalił Robert Janowski.

TTBZ: Pola Gonciarz
fot. Polsat

Eurowizyjny występ

Nick Sinckler, amerykański miłośnik Polski, wielbiciel psów, człowiek z niespożytą energią i wbudowanym optymizmem, przedstawił się śpiewając damskim głosem. Nick wylosował utwór zwyciężczyni ostatniej Eurowizji, Loreen i jej „Tattoo”.

TTBZ: Nick Sinckler
fot. Polsat

Siódemka na scenie to Kuba Szmajkowski, najmłodszy uczestnik tej edycji. Jak sam przyznał, najbardziej bał się starych rockowych utworów. I taki właśnie wylosował na start, stając się na chwilę Justinem Haywardem z The Moody Blues. Zaśpiewał balladę „Nights in White Satin”.

A na koniec na scenie wkroczyła Magdalena Kumorek. Aktorka wcieliła się w Mroza i zaśpiewała utwór z jego najnowszej płyty, czyli „Złoto”.

TTBZ - odcinek 1
fot. Polsat

Kto wygrał?

Pierwszy odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo wygrała Jagoda Szydłowska. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała podopiecznym Fundacji Mam Marzenie.

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowane w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Program można oglądać również w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy