Oskar Cyms – droga do ZWYCIĘSTWA w Twoja twarz brzmi znajomo
Młody i zdolny

Oskar Cyms – droga do ZWYCIĘSTWA w Twoja twarz brzmi znajomo

Fot.: Polsat/Maciej Zawada
FINAŁ Twoja twarz brzmi znajomo. Kto WYGRAŁ?

FINAŁ Twoja twarz brzmi znajomo. Kto WYGRAŁ?

TVN24 po 14 latach zmieniło oprawę graficzną

TVN24 po 14 latach zmieniło oprawę graficzną

Oskar Cyms wygrał 18. edycję show Twoja twarz brzmi znajomo. Muzyk pokonał w finale Darię Marx, Julię Kamińską i Natalię Janoszek.

Twoja twarz brzmi znajomo 18 już za nami. Po 11 tygodniach poznaliśmy zwycięzcę show. Został nim muzyk i wokalista Oskar Cyms. Zazwyczaj pisze się, że droga do zwycięstwa była kręta i wyboista. Czy było też i tym razem?

Oskar Cyms – pierwszy i ostatni

Tę edycję Twoja twarz brzmi znajomo otworzył Oskar Cyms. W pierwszym odcinku wcielił się w Bartka Wronę z Just 5. Zaprezentował „Kolorowe sny”. Niestety swoim wykonaniem nie podbił serca jurorów i pozostałych uczestników. Zajął ostatnie miejsce.

Oskar Cyms
fot. Polsat

Pora na „Coś optymistycznego”. To właśnie ten hit Kasi Kowalskiej wykonał piosenkarz w drugim odcinku. Kobieca twarz Cymsa spodobała się, uplasował się na drugim miejscu, tuż za Krzysztofem Ibiszem i jego Verką Serduchką.

Twoja twarz brzmi znajomo Oskar Cyms
fot. Polsat / Piotr Zawada

Podwójny smak zwycięstwa

Następnie przyszła pora na zwycięstwo i to podwójne. W trzecim odcinku Oskar Cyms wygrał jako Eminem, a w czwartym wcielając się w Michaela Davida Rosenberga z zespołu Passenger.

Nic jednak nie trwa wiecznie. W kolejnym odcinku piosenkarzowi poszło nieco gorzej. Jako Lana Del Rey zajął czwarte miejsce. Następnie wrócił na podium. Twarz Lewisa Capaldiego zabrzmiała znajomo i przegrał wyłącznie z Julią Kamińską. Zaś siódmego odcinka nie zaliczył do udanych. Hit „Hold On” Justina Biebera nie przypadł do gustu.

Twoja twarz brzmi znajomo - Justin Bieber
fot. Maciej Zawada / Polsat

Zrobił to jeszcze raz!

„Na zawsze i na wieczność” pozostanie w głowach fanów Twoja twarz brzmi znajomo występ Oskara Cymsa w kolejnym odcinku. Piosenkarz zaprezentował wcielenie w Roberta Gawlińskiego z zespołu Wilki.

Pewny finału, w dziewiątym odcinku nie zwolnił tempa. Piosenkarz wcielił się w kobietę. Został Meghan Trainor i zaśpiewał jej jeden z najnowszych hitów, czyli „Made You Look”. Uplasował się na czwartym miejscu. W sumie zdobył 201 punktów i zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Twoja twarz brzmi znajomo: Oskar Cyms
fot. Maciej Zawada / Polsat

O, Holender! Eurowizja na finał

W finale zaprezentował się jako Duncan Laurence. Zaśpiewał piosenkę „Arcade”. Ten utwór wygrał Eurowizję w 2019 roku. A Oskar show Twoja twarz brzmi znajomo.

Twoja twarz brzmi znajomo: Oskar Cyms
fot. Polsat / Maciej Zawada

Twoja twarz brzmi znajomo 18 zakończyła się piękną klamrą. Pierwszy konkursowy i ostatni finałowy występ należał do Oskara Cymsa.

Kim jest Oskar Cyms?

Oskar Cyms jest piosenkarzem młodego pokolenia. Wiele osób kojarzy go z hitu „My Girl”, który był częścią ścieżki dźwiękowej filmu 365 dni. W stacjach radiowych po dziś dzień grana jest jego piosenka „Daj mi znać”.

Wiadomo już, czy będzie kolejna edycja Twoja twarz brzmi znajomo. Polsat potwierdził 19. sezon produkcji. Z programu odchodzi główny choreograf i II reżyser Krzysztof Kris Adamski.

Polecamy