Była para razem na „Wyspie miłości”. Co wydarzy się w 2. odcinku Love Island?
Ex na plaży?

Była para razem na „Wyspie miłości”. Co wydarzy się w 2. odcinku Love Island?

Fot.: TV4
Twoja twarz brzmi znajomo wróciła. Kto wygrał pierwszy odcinek?

Twoja twarz brzmi znajomo wróciła. Kto wygrał pierwszy odcinek?

Marcin, Bartek i Albert nowymi uczestnikami Love Island. Wyspa miłości

Marcin, Bartek i Albert nowymi uczestnikami Love Island. Wyspa miłości

Emocje po pierwszym odcinku reality show Love Island. Wyspa miłości jeszcze nie opadły. A już we wtorek, 5 września widzowie zobaczą nie mniej emocjonujący drugi odcinek programu.

Po raz pierwszy w programie, na uczestników po wejściu do willi czekać będzie niespodzianka. Dwoje z nich łączy wspólna przeszłość. Jakiś czas temu planowali wspólne życie, jednak dawno rozstali się i każde z nich poszło w swoją stronę. Szukając szczęścia obydwoje jako single wysłali zgłoszenia do programu. Ponadto Laura spędzi randkę z chłopakiem i nie będzie to Bartek.

Pierwsze parowanie

W willi jako pierwsza pojawiła się Weronika, 31-letnia mieszkanka Warszawy, która utożsamia się z Afrodytą – grecką boginią miłości. W willi zamieszkali również: Lori, Karolina, Weronika i dwie Anie.

Następnie dziewczyny wybierały chłopaków. Jako pierwszy pojawił Bartek, na widok, którego wszystkie dziewczyny zareagowały tak samo i wybrały właśnie strażaka z Starachowic stając obok niego. Kolejny Islander to Adam – 23 letni zawodowy kierowca z Płocka. Do grona Islanderów dołączył Armin, 28-letni mieszkaniec Białegostoku, który na co dzień pracuje jako spedytor. Jako ostatni stanął przed dziewczynami Arek, 23-letni doradca klienta z Gliwic.

Love Island: Laura i Bartek
fot. TV4

Ostatecznie parowanie zakończyło się dobraniem wszystkich Islanderów w następujące duety: Laura z Bartkiem, Ania z Mateuszem, Karolina z Adamem, Lori z Arminem, Weronika z Arkiem.

Odejście z Love Island

Jednak to nie był koniec zaskoczeń w pierwszym odcinku. Po krótkim, wspólnie spędzonym czasie uczestnicy mieli ocenić, która para najmniej rokuje na wspólną, dalszą historię. Najwięcej głosów zebrali Ania i Mateusz. Potem Karolina Gilon oznajmiła, że jedna osoba z tej pary musi opuścić willę.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 21:00 w TV4. Reality show można oglądać w internecie w Polsat Box Go.

Polecamy