Za nami kolejny odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi. Tym razem nie zabrakło włoskich klimatów.

Program zaczął się z od humorystycznego występu uczestników z poprzednich edycji. Monika Dryl i Sławomir zaśpiewali „Amada mia, amore mio”, a na scenie towarzyszył im barwny taneczny zespół CLLECTV.

Aleksandra Szwed ponownie wcieliła się w faceta. Wylosowany Lionel Richie okazał się trudnym przeciwnikiem, bo nie dość, że barwowo był od niej daleko, to jeszcze ruchowo odbiegał od kobiecej stylistyki.

Oleńko kochana, ja też miałem zaszczyt śpiewać Lionela Richie w swojej edycji i chciałem ci powiedzieć, że to też nie był mój najlepszy występ – powiedział Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo - Aleksandra Szwed
fot. Polsat

Edyta Bartosiewicz przypadała w udziale Marii Tyszkiewicz. Po opanowaniu głosu na lekcjach z Agnieszką Hekiert przeszła do zajęć z trenerem aktorstwa, Marcinem Przybylskim. Wszystko po to, aby zaprezentować widzom „Sen”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Maria Tyszkiewicz
fot. Polsat

Angela i Angelo to włoski duet Ricchi e Poveri, w który wcieliła się para naszych rodzimych przyjaciół, Filip Lato i Michalina Sosna. Nauki tekstu podjął się rodowity Włoch, sam Stefano Terrazzino.

Twoja twarz brzmi znajomo - Filip Lato i Michalina Sosna
fot. Polsat

Mateusz Ziółko stał się lekką jak piórko 27-letnią Cass Elliot z jej dojrzałym głosem, bardzo kobiecym zaśpiewem i bagażem doświadczeń. Wykonał hit „Dream a Little Dream of Me”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Mateusz Ziółko
fot. Polsat

Stefano Terrazzino przygotował najpierw Filipa, a potem zaczął własną naukę. Odwzorowanie prawdziwego rockmana, jakim niewątpliwie jest Caleb Followill z Kings of Leon, nie było zupełnie oczywiste. Zaprezentował emocjonalny utwór „Use Somebody”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Stefano Terazzino
fot. Polsat

W Ralpha Kamińskiego wcielił się Kacper Kuszewski. Widzowie usłyszeli hit „Kosmiczne energie”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Ralph Kamiński
fot. Polsat

Wehikuł czasu przeniósł Basię Kurdej-Szatan do występu jako Adele. Był ten sam utwór, ale inna referencja, do której Basia musiała się na nowo przygotować. Wcześniej przedstawiała wersję z teledysku, teraz to bardziej intymne wykonanie przed publicznością. Utwór „Easy On Me” to opowieść o głębokich przeżyciach piosenkarki, o jej rozwodzie i ciężkich momentach.

Twoja twarz brzmi znajomo - Barbara Kurdej-Szatan
fot. Polsat

Katarzyna Skrzynecka miała kumulację szczęścia, bo dostała od grzyba podwójną, a nawet potrójną rolę. Musiała wcielić się w mężczyznę, Johna Travoltę, który wcielił się w kobietę. To nie było proste.

Twoja twarz brzmi znajomo - Katarzyna Skrzynecka
fot. Polsat

Odcinek wygrał Stefano Terrazzino jako jako Caleb Followill. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Karolinie z Fundacji „Rock’n’roll”.

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowany w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Odcinki w internecie można oglądać w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy