Za nami jubileuszowy 200. odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Kto zapisał się do historii programu?

Wielkie otwarcie odcinka zainaugurowała Joanna Jabłczyńska, uczestniczka 7 sezonu. Jako Marilyn Monroe wyśpiewała urodzinowe życzenia „Happy birthday”.

Na pierwszy ogień poszedł wzorowy uczeń, czyli totalnie oddany pracy Kacper Kuszewski. Można mieć wrażenie, że dla niego im trudniej tym lepiej. Wylosowana Gloria Estefan powstawała w mękach.

Twoja twarz brzmi znajomo - Kacper Kuszewski
fot. Polsat


Mateusz Ziółko
ponownie ucieszył się z losowania grzyba, który przydzielił mu nostalgiczną balladę Krzysztofa Krawczyka – „Bo jesteś Ty”. Zaczarował publiczność i jurorów.

Twoja twarz brzmi znajomo - Mateusz Ziółko
fot. Polsat

Stefano Terrazino wystąpił z przyjaciółką Emilią Komarnicką-Klinstra. Razem stworzyli prawdziwy duet, wcielając się w parę latynoskich kochanków, Luisa Fonsi i Demi Lovato.

Twoja twarz brzmi znajomo - Stefano Terrazzino
fot. Polsat

Otulającą barwę francuskiego artysty Joe Dassin musiała powtórzyć Katarzyna Skrzynecka, która wylosował utwór „Et si ti n’existais pas”. W tym wykonaniu z pewnością pomogła jej znajomość języka.

Twoja twarz brzmi znajomo - Katarzyna Skrzynecka
fot. Polsat

Filip Lato tym razem bawił się, przygotowując „polskiego króla latino” – Skolima. Filipa wersja „Wyglądasz idealnie” brzmiała dokładnie tak samo jak oryginał i tak samo rozbujała publiczność oraz zawstydzoną Małgorzatę Walewską.

Twoja twarz brzmi znajomo - Filip Lato
fot. Polsat

Po przerwie reklamowej na scenę wkroczyła Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka wcieliła się w amerykańską wokalistkę Taylor Swift i wykonała utwór „We Are Never Ever Getting Back Together”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Barbara Kurdej-Szatan
fot. Polsat

Aleksandra Szwed przygotowując się do nowej roli szybko zatęskniła za poprzednim występem, jako Kelys. Teraz, będąc Chubby Checkerem, musiała nieźle się umęczyć niezwykle dynamiczną choreografią oraz przedziwną dykcją artysty.

Twoja twarz brzmi znajomo - Aleksandra Szwed
fot. Polsat

Wisienką na torcie był występ Marii Tyszkiewicz, która wylosowała w poprzednim odcinku wehikuł czasu i jeszcze raz wcieliła się w Dodę. Niespodzianek nie było. Znowu zachwyciła.

Twoja twarz brzmi znajomo - Maria Tyszkiewicz
fot. Polsat

I to właśnie Maria Tyszkiewicz wygrała odcinek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Aktywnej Rehabilitacji „Far” dla Mirka Romejko.

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowany w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Odcinki w internecie można oglądać w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy