Twoja twarz brzmi znajomo: Filip Lato tym razem się nie rozebrał, ale pokazał gitarę
Wehikuł czasu

Twoja twarz brzmi znajomo: Filip Lato tym razem się nie rozebrał, ale pokazał gitarę

Fot.: Polsat
Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygrał szósty odcinek?

Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygrał szósty odcinek?

Coraz bliżej finał specjalnej edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi! Tym razem odcinek wygrał Filip Lato, który ponownie wcielił się w Jamesa Blunta.

Basia Kurdej-Szatan była przerażona. Wylosowała Justina Timberlaka i piosenkę „My Love”, do której układ taneczny był niezwykle wymagający. Podrobienie jego głosu nie ułatwiało trudnej już sytuacji.

Twoja twarz brzmi znajomo - Barbara Kurdej-Szatan
fot. Polsat

Filip Lato wsiadł w wehikuł czasu, po czym wrócił do Jamesa Blunta i utworu „You’re Beautiful”. Referencja była inna niż przy poprzednim występie. Tym razem nie rozbierał się na scenie, ale w zamian grał na gitarze.

Twoja twarz brzmi znajomo - Filip Lato
fot. Polsat

Tatiana Okupnik trafiła do Kacpra Kuszewskiego, który nie krył, że było to dla niego dość skomplikowana postać do odtworzenia. Aktor zaprezentował utwór „You May Be In Love”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Kacper Kuszewski
fot. Polsat

Stefano Terrazzino wcielił się w zwycięzcę Eurowizji, portugalskiego piosenkarza, Salvadora Sobrala. Wykonał jazzową balladę „Amar Pelos Dois”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Stefano Terrazino
fot. Polsat

Aleksandra Szwed zaprosiła do pary Jurka Grzechnika, swojego przyjaciela. Zaśpiewali razem przepiękny utwór „Cose Della Vita”, który w oryginale wykonują Tina Turner i Eros Ramazzotti.

Twoja twarz brzmi znajomo - Ola Szwed
fot. Polsat

Mateusz Ziółko stał się na kilka minut artystą, którego określił jednym zdaniem – Teddy Swims to jest taki gość, który czasem śpiewa, w przerwach swoich ozdobników.

Twoja twarz brzmi znajomo - Mateusz Ziółko
fot. Polsat

Katarzyna Skrzynecka musiała zaśpiewać męskim głosem, ale za to bardzo wysoko. Znowu dostała od grzyba skomplikowane zadanie, ale dumnie zmieniała się w Iana Gillana z Deep Purple i wyśpiewała rockowy hit „Perfect Strangers”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Katarzyna Skrzynecka
fot. Polsat

Christina Aguilera pojawiła się na scenie pod postacią Marii Tyszkiewicz i zaśpiewała „Tough Lover”. Aktorka zachwyciła Roberta Janowskiego, który stwierdził, że Tyszkiewicz wszystko umie.

Twoja twarz brzmi znajomo - Maria Tyszkiewicz
fot. Polsat

Odcinek wygrał Filip Lato. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał podopiecznej Fundacji „Siepomaga”.

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowany w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Odcinki w internecie można oglądać w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy