To oni będą walczyć o zwycięstwo w 14. edycji The Voice of Poland
Głos polskiej TV

To oni będą walczyć o zwycięstwo w 14. edycji The Voice of Poland

Fot.: Jan Bogacz/TVP
Julia Wieniawa i morderstwo rodziców chłopaka

Julia Wieniawa i morderstwo rodziców chłopaka

Finał Twoja twarz brzmi znajomo 19. Kto wygrał?

Finał Twoja twarz brzmi znajomo 19. Kto wygrał?

Kolejna odsłona The Voice of Poland wchodzi w decydującą fazę. Do etapu Live, który rozpocznie się już 4 listopada, zakwalifikowało się 16 uczestników, po czterech z drużyny każdego trenera.

Przez najbliższe cztery tygodnie podopieczni Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomson i Barona, będą rywalizować ze sobą na scenie talent show. Stawką jest zwycięstwo, a tym samym tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych.

Głosy widzów i trenerów

Od etapu Live osoby biorące udział w głosowaniu SMS razem z trenerami będą decydowały o być albo nie być uczestników w programie. Po występie 4-osobowych drużyn, dwoje uczestników z najwyższą liczbą głosów widzów awansuje do kolejnego odcinka. Z pozostałej dwójki to trener wybierze jedną osobę, która wciąż zostanie w grze o wielki finał.

Kto w finałowych odcinkach The Voice of Poland?

W tym roku, spośród ponad 4 tysięcy wszystkich zgłoszeń, możliwość zaprezentowania się w etapie Live, wyśpiewali sobie: Max Miszczyk, Maja Walentynowicz, Oliwia Skrzypczyk i Bartosz Michniewicz z drużyny Justyny Steczkowskiej.

The Voice of Poland - team Justyna Steczkowska
fot. TVP/Jan Bogacz

Team Lanberry w etapie Live reprezentować będą: Jan Górka, Daniel Borzewski, Damazy Wachuła oraz Martyna Lasiecka.

The Voice of Poland - team Lanberry
fot. TVP/Jan Bogacz

W drużynie Marka Piekarczyka najlepszymi z najlepszych okazali się: Dominika Krassowska, Nicola Muller, Michał Sołtan i Antoni Zimnal.

The Voice of Poland - team Marek Piekarczyk
fot. TVP/Jan Bogacz

W szczęśliwej szesnastce, która wystąpi na scenie podczas odcinków na żywo, znaleźli się również: Paweł Kozicz, Becky Sangolo, Monika Kluszczyńska oraz Łukasz Samburski z teamu Tomsona i Barona.

The Voice of Poland - team Tomson i Baron
fot. TVP/Jan Bogacz

The Voice of Poland w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Polecamy