Za nami finał Twoja twarz brzmi znajomo 19. Widzowie dowiedzieli się, kto wygrał program.

Program rozpoczął się od występu finałowej czwórki. Ewelina, Marcin, Nick i Kuba zaśpiewali utwór „Sway” jako zespół ślicznotek z The Pussycat Dolls.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - finał - finaliści
fot. Polsat

Walkę o podium rozpoczął Marcin Januszkiewicz. Na finał wybrał utwór Elvisa Presleya. Marcin, śpiewając „Unchained Melody” kolejny już raz pokazał wyjątkową artystyczną wrażliwość.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - finał - Marcin Januszkiewicz
fot. Polsat

Nick Sinckler postawił w finale na bliski swemu sercu amerykański gatunek funk. Został Chaka Khan w piosence „Ain’t Nobody”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - finał - Nick Sinckler
fot. Polsat

Iga Cembrzyńska i Bohdan Łazuka to duet wystawiony przez Magdalenę Kumorek i Jakuba Gąsowskiego. Kuba w tej roli zaprezentował wielką klasę, a Magda frywolną zalotność.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - finał - Magdalena Kumorek i Jakub Gąsowski
fot. Polsat

Młody, skromny, piekielnie zdolny – Kuba Szmajkowski w finale postawił na Georga Michaela, piosenkę „Carless Whisper”. Tym razem również nie był do końca przekonany, czy to dobry wybór.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - finał - Kuba Szmajkowski
fot. Polsat

Rockowa dusza, Ewelina Flinta w finale przeistoczyła się w rasową kobietę – Peggy Lee i pięknie zaśpiewała „Fever”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - finał - Ewelina Flinta
fot. Polsat

Po Ewelinie nadeszła pora na ostatni występ tego sezonu. Pola Gonciarz w duecie z Jagodą Szydłowską przygotowały utwór „Tubthumping” zespołu Chumbawamba.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - finał
fot. Polsat

Twoja twarz brzmi znajomo – kto wygrał?

Decyzją jurorów, „złotą twarz” i 100 tysięcy złotych wygrał Kuba Szmajkowski. Piosenkarz przeznaczył pieniądze na rzecz Fundacji dla transplantacji „Zostaw serce na ziemi”. Drugie miejsce zajął Nick Sinckler, trzecie przypadło Marcinowi Januszkiewiczowi, a Ewelina Flinta uplasowała się na czwartym miejscu.

Polecamy