Nie lada niespodzianka czeka na widzów TVN. Stacja od marca pokazywać będzie pierwszy sezon serialu Sukcesja. Będzie to premiera w darmowej telewizji naziemnej.

Sukcesja opowiada historię rodziny Royów, właścicieli jednej z najpotężniejszych korporacji mediowych na całym świecie Waystar Royco. Kiedy głowa rodziny Logan Roy postanawia pójść na emeryturę, jego czwórka dzieci rozpoczyna długą i pełną zwrotów akcji batalię o władzę.

Sukcesja – gdzie oglądać?

Serial Sukcesja można oglądać w serwisie HBO Max. Trzy pierwsze sezony produkcji są dostępne dla użytkowników serwisu streamingowego. Ponadto produkcja od 7 marca będzie emitowana na antenie TVN. Premiera w darmowej telewizji poprzedzona jest promocją w internecie i na antenie stacji. Emisja w TV we wtorki późnym wieczorem. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć o godzinie 23:25, a kolejne o 23:40.

Sukcesja
fot. HBO Max

Kiedy nowy sezon?

Wiadomo już, kiedy HBO Max pokaże nowy sezon Sukcesji. Czwarty sezon zadebiutuje już 27 marca w internecie. Za darmo serial nie będzie dostępny. Subskrypcja HBO Max kosztuje 29,99 złotych miesięcznie. W przypadku płatności z góry za cały rok, użytkownik otrzymuje rabat 34%.

 

Polecamy