Fakty TVN zmieniają godzinę emisji. Główne wydanie flagowego serwisu informacyjnego TVN Warner Bros. Discovery będzie można obejrzeć o godzinie 19:30.

Tę zaskakującą nowinę ogłosił pod koniec wydania Piotr Kraśko. Prowadzący nie krył przed widzami, że będzie to jego powrót do prowadzenia wiadomości o godzinie 19:30.

Jeszcze jedna ważna informacja. Nie myślałem, że to kiedyś powiem. O 19:30 jutro się widzimy, oczywiście w Faktach – powiedział Piotr Kraśko.

Fakty o 19:30. Dlaczego?

Będzie to nadzwyczajna sytuacja. Fakty TVN zostaną wyjątkowo nadane 25 lutego o godzinie 19:30. Jest to spowodowane transmisją Mistrzostw Świata w skokach narciarskich. Wydarzenie będzie można oglądać na antenie TVN od godziny 17:00.

Oprócz Faktów TVN, o innej porze zostaną wyemitowane również Sport i Pogoda, odpowiednio około godziny 19:55 i 20:10. Tego dnia widzowie nie zobaczą magazynu interwencyjnego Uwaga!.

Piotr Kraśko w Faktach

25 lutego Fakty TVN poprowadzi Piotr Kraśko. Prezenter był wieloletnim gospodarzem i szefem Wiadomości TVP. Program ten po dziś dzień jest emitowany o godzinie 19:30 na antenie TVP1 i TVP Info.

Piotr Kraśko związany jest z telewizją od kilkudziesięciu lat. W PRL na antenie Telewizji Polskiej był gospodarzem magazynu 5-10-15. Później był też spikerem publicznego nadawcy. Był również korespondentem TVP we Włoszech i Stanach Zjednoczonych. W latach 2008-2016 prowadził Wiadomości TVP. Nastepnie dołączył do TVN. Prowadził Fakty o świecie, a później również Fakty TVN i Fakty po Faktach. W międzyczasie widzowie mogli oglądać dziennikarza w Dzień dobry TVN. Poranny show prowadził wraz z Kingą Rusin.

W ostatnich miesiącach było głośno o Piotrze Kraśko. Dziennikarz w 2021 roku utracił prawo jazdy. Mimo braku licencji, prezentera przyłapano na prowadzeniu samochodu. Po tym zdarzeniu zniknął na kilka miesięcy z Faktów TVN. Pod koniec 2022 roku Piotr Kraśko wrócił do prowadzenia serwisu informacyjnego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

Fakty TVN codziennie o godzinie 19:00 w TVN i TVN24 BiS. 25 lutego serwis informacyjny wyjątkowo o 19:30. W internecie program można oglądać w serwisie Player.pl.

Żródło: Pomponik.pl

Polecamy