Magda Gessler we Wrocławiu. Kuchenne rewolucje – gdzie nagrywają?
Wiosna 2023

Magda Gessler we Wrocławiu. Kuchenne rewolucje – gdzie nagrywają?

Fot.: Natalia Dobryszycka/East News
Viaplay z prawami do Formuły 1. Czy to koniec transmisji w telewizji?

Viaplay z prawami do Formuły 1. Czy to koniec transmisji w telewizji?

Serial HBO Max za darmo w TV. Sukcesja w TVN

Serial HBO Max za darmo w TV. Sukcesja w TVN

Magda Gessler ponownie odwiedza Wrocław. Znana restauratorka zmienia lokal „Nie ma jak u mamy”. To już kolejna rewolucja Magdy Gessler we Wrocławiu.

„Nie ma jak u mamy” to restauracja znajdująca się w południowej części Wrocławia, przy ulicy Zwycięskiej. Jak można przeczytać na stronie internetowej lokalu, serwowane są tam dania kuchni polskiej. Kotlet schabowy, kluski śląskie, fasolowa – te potrawy były w ostatnich miesiącach dostępne w restauracji. Czy Magda Gessler zmieni menu?

Mieszkańcy Ołtaszyna muszą liczyć się z utrudnieniami. Ekipa telewizyjna podczas nagrań blokuje przejście obok restauracji. Ponadto taśmą owinięto kilka miejsc parkingowych przyległych do lokalu.

Kuchenne rewolucje Wrocław
fot. Facebook / Ołtaszyn jest najważniejszy
Wrocław - Kuchenne rewolucje
fot. Facebook / Ołtaszyn jest najważniejszy

Magda Gessler we Wrocławiu

„Nie ma jak u mamy” będzie kolejną restauracją, gdzie nagrywany jest program Kuchenne rewolucje. Magda Gessler we Wrocławiu odwiedziła między innymi lokale „Przystanek Wrocek” i „Queens Street Bar”. Ten ostatni został zamknięty w styczniu 2023 roku, kilka miesięcy po emisji odcinka w TV.

Niebawem widzowie TVN zobaczą „kuchenną rewolucję” przeprowadzoną przez Magdę Gessler w Centrum Gastronomiczne Margaret we Wrocławiu. Lokal mieści się na wschodzie miasta, przy wylotówce na Opole. Czy Magda Gessler uratuje restaurację? Przekonamy się 23 marca o godzinie 21:35 w TVN.

Centrum Margaret Magda Gessler
fot. Natalia Dobryszycka / East News

Kuchenne rewolucje – gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu Kuchenne rewolucje wiosną 2023 roku w TVN. Emisja w TV w czwartki o godzinie 21:35, od 2 marca. Program Kuchenne rewolucje w internecie można oglądać w serwisie player.pl. Za darmo show można oglądać legalnie wyłącznie w telewizji.

Żródło: wroclaw.pl, gazetawroclawska.pl

Polecamy