Zaskakująca wiadomość dla fanów serialu Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny
Kiedy oglądać?

Zaskakująca wiadomość dla fanów serialu Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny

Fot.: Polsat
Dagmara Kaźmierska w serialu TV4. Zaskakująca rola

Dagmara Kaźmierska w serialu TV4. Zaskakująca rola

The Traitors. Zdrajcy w TVN. O co chodzi w programie? Zobacz zwiastun!

The Traitors. Zdrajcy w TVN. O co chodzi w programie? Zobacz zwiastun!

Już w marcu z zimowej przerwy powracają detektywi z serialu Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Nowy sezon będzie emitowany częściej niż w poprzednich latach.

W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, który okaże się jedną z najmroczniejszych spraw w historii serialu.

Akcja pierwszego odcinka rozpocznie się trzy miesiące po wydarzeniach finału jesiennej serii. Na komendzie dojdzie do istnego trzęsienia ziemi, w którego epicentrum znajdzie się Naczelnik Kubis, a kolejne wypadki przybiorą jeszcze bardziej gwałtowny obrót.

Kubis (Marek Włodarczyk)
fot. Polsat

Oprócz sytuacji na komendzie i pasjonujących dochodzeń widzowie śledzić będą dalsze prywatne losy głównych bohaterów. Dramatyczne zdarzenia, zmagania z trudnymi wyzwaniami i codzienne kłopoty, przeplatać się będą ze wzruszającymi i radosnymi chwilami, a także komicznymi perypetiami postaci.

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny – obsada

Wiosną do obsady serialu – w której w minionym sezonie podziwialiśmy m.in. Marka Włodarczyka, Kamilę Ścibiorek, Gabrielę Oberbek, Magdalenę Margulewicz, Annę Prus, Polę Dębkowską, Annę Antoniewicz, Michała Mrozka, Pawła Izdebskiego, Tomasza Radawca, Magdalenę Szczerbowską, Tomasza Sobczaka, Przemysława Kapsę i Andrzeja Popiela – dołączą nowe twarze. Pierwszą z nich będzie Karolina Głąb w roli Izabeli Rosy, policjantki, do której dotrze Kubis, poszukując pewnych cennych informacji.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
fot. Polsat

Producentem serialu jest ATM Grupa.

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TV4, od 4 marca. Serial będzie można oglądać również w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy