Wakacyjne szaleństwo, miłość, słońce i przygoda oraz niezliczone zwroty akcji. Już 4 marca po przerwie powrócą Pamiętniki z wakacji.

Dagmara Kaźmierska rozpoczynała swoją telewizyjną przygodę w Pamiętnikach z wakacji. Choć sławę przyniosło jej uczestnictwo w projekcie TTV – Królowe życie, celebrytka jest ponownie gwiazdą Polsatu.

W każdym z odcinków nowej serii Pamiętników z wakacji widzowie śledzić będą dwie różne historie, kontynuowane przez kilkanaście kolejnych dni. W bohaterkę jednej z nich, Grażynę z Polski, mieszkającą na Gran Canarii wcieli się Dagmara Kaźmierska. Tym razem nasza gwiazda jako kobieta niezależna, na „wyspie miłości”, jak często tubylcy nazywają Gran Canarię, będzie szukać spokoju i równowagi. Niestety jej nadzieje szybko legną w gruzach.

Telewizyjne Pamiętniki z wakacji

W tym sezonie widzowie poznają tez historię kierowcy TIRa, który został milionerem i na Gran Canarii postanowił spełnić swoje marzenia, losy rodziny Kowalskich, usiłujących odbudowywać na wyspie nadszarpnięte stażem i okolicznościami więzy rodzinne, przygody trzech kumpli bez grosza przy duszy lecz z głowami pełnymi najdziwniejszych pomysłów, uroczego singla poszukującego miłości oraz paczkę przyjaciół, którzy na wyspie zrewidują swoje pragnienia, by na końcu odnaleźć swe prawdziwe połówki.

Pamiętniki z wakacji będzie można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 21:00.

Polecamy