Psi patrol: skąd się wzięły pieski? Tajemnica Rubble
Mroczna historia

Psi patrol: skąd się wzięły pieski? Tajemnica Rubble

Fot.: Paramount Global
Zespół My3 powraca w nowym składzie. Ponownie w Polsacie?

Zespół My3 powraca w nowym składzie. Ponownie w Polsacie?

Cyfrowy Polsat nie publikuje wyników za 2022 rok. Wątpliwości audytora

Cyfrowy Polsat nie publikuje wyników za 2022 rok. Wątpliwości audytora

Animacja Psi patrol od wielu lat bawi i uczy dzieci. Bajka w prosty sposób opowiada o tym, że dzięki współpracy jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Wielu jednak zastanawia się, skąd się wzięły pieski w ekipie Rydera.

Psi patrol to seria dla dzieci i rodziców ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym. Ekipę wspierają też inne pieski, między innymi Tracker i Everest.

Tajemnica Rubble

Skąd się wzięły pieski? To pytanie zadaje wielu widzów. Tajemnicę bajki spróbował rozwikłać youtuber o pseudonimie Łowca. W wyniku analizy odcinków serialu i filmów z serii doszedł do zaskakujących wniosków, które mogą przerazić fanów.

Punktem wyjścia jest historia Rubble. Widzowie z jednego z odcinków dowiadują się, że został on uratowany przez pozostałych członków ekipy. Dzięki swojej energii i sprytowi został następnie członkiem tytułowego psiego patrolu. Jednak, czy już wcześniej do ekipy nie należał pies-budowniczy?

Rubble Psi Patrol
fot. Paramount Global

Youtuber zaprezentował swoją teorię. Jeszcze zanim Rubble dołączył do ekipy, w budynku Rydera znajdowały się symbole budowniczego. „Łowca” zauważył też, że hełm Rubble’a jest porysowany i uszkodzony, tak jakby był już wcześniej używany. Jego wóz nosił również znamiona użycia. Pikanterii dodaje fakt, że samochód był za mały dla nowego pieska w ekipie. Ponadto pojazd został oznaczony numerem 6, a wodny wóz Zumy otrzymał identyfikator z numerem 7, czyli był późniejszy. Czyżby poprzednik Rubble zdechł?

Teorię o śmierci członków psiego patrolu potwierdza odcinek „Marshall bije rekord”. Piesek próbuje w nim pobić rekord najszybszego psa strażackiego. Na koniec Marshall otrzymuje trofeum w kształcie wozu. Zatem przed nim musiał być inny pies-strażak.

Psi patrol – gdzie oglądać

Animację Psi Patrol można oglądać w telewizji w Nick Jr. oraz w ogólnodostępnej darmowej stacji Puls 2. Produkcja dostępna jest również w internecie, na wielu platformach VOD, m.in. w Netflix, Canal+online oraz SkyShowtime. Psi Patrol za darmo udostępniany jest również w serwisie YouTube przez oficjalny kanał Nick Jr.

Polecamy