Zespół My3 powraca w nowym składzie. Ponownie w Polsacie?
Gwiazdy TVP w My3

Zespół My3 powraca w nowym składzie. Ponownie w Polsacie?

Fot.: Instagram/My3
Ponownie wygrał w Twoja twarz brzmi znajomo!

Ponownie wygrał w Twoja twarz brzmi znajomo!

Psi patrol: skąd się wzięły pieski? Tajemnica Rubble

Psi patrol: skąd się wzięły pieski? Tajemnica Rubble

Po kilkuletniej przerwie zespół My3 ogłosił wielki powrót. Natka, Julka i Gefi ponownie wyruszą w trasę koncertową. Ekipa szykuje też niespodziankę dla fanów.

My3 zadebiutowało w 2017 roku. W składzie zespołu byli wówczas Natka, Julka i Gefi. Zespól kieruje swoją muzykę do dzieci i młodzieży. Ich debiutanckim utworem było „Mammaje”. Dziewczyny prowadziły też program w Polsacie.

Nowy skład My3

Nowe My3 tworzą Sandi, Amelia i Ola, czyli Ola Brzuszkiewicz, Ola Gwazdacz i Amelia Kuształa. Dziewczyny są już doskonale znane widzom telewizyjnym. Były one uczestniczkami show TVP2 pod tytułem The Voice Kids.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez My3 (@my3oficjalnie)

My3 w odświeżonym składzie już w kwietniu ruszy w Polskę. Zespół odwiedzi sześć miast: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław. Bilety są do nabycia w cenie od 109 złotych na stronie eBilet.pl.

Kiedy My3 w Polsacie?

W latach 2017-2018 Telewizja Polsat pokazywała program My3. Członkinie zespołu wraz z zaproszonymi gośćmi opowiadały o pasjach i marzeniach. Studio odwiedzili między innymi Dawid Kwiatkowski, Cleo, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska. Na razie nie wiadomo, czy i kiedy program My3 powróci do Polsatu.

Polecamy