Telewizja Polsat rozpoczęła prace nad powrotem formatu „Awantura o kasę”. Teleturniej, tak jak dawniej, prowadzić ma Krzysztof Ibisz.

O powrocie „Awantury o kasę” napisał portal pomponik.pl, należący do Grupy Polsat Plus. Jak informuje serwis niebawem mają ruszyć nagrania nowych odcinków.

„Awantura o kasę” to teleturniej emitowany w latach 2002-2005. W pierwszym etapie brały udział trzy czteroosobowe drużyny. Walczyły one o udział w finale, w którym odbywała się rozgrywka przeciwko „mistrzom” czyli drużynie, która wygrała poprzedni odcinek. W programie liczyły się zarówno poprawne odpowiedzi, jak i taktyka licytacji.

Wielu widzów Telewizji Polsat po dziś dzień z sentymentem wspomina „Awanturę o kasę”. W 2019 roku trzech na czterech czytelników tvpolsat.info chciało reaktywacji teleturnieju. „Awantura o kasę” wygrała też nasz plebiscyt w kategorii „Program rozrywkowy 30-lecia”.

Trwa casting

W każdym odcinku wezmą udział trzy 4-osobowe zespoły oraz drużyna mistrzów. Program poprowadzi gospodarz poprzednich edycji – Krzysztof Ibisz. Podobnie jak przed laty producentem teleturnieju będzie ATM Grupa.

Awantura o kasę – jak się zgłosić?

Trwa casting do programu, który potrwa do 15 lipca. Aby wziąć udział, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, należy samodzielnie skompletować 4-osobową drużynę i wskazać jej nazwę. Następnie każdy z członków ekipy musi wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na stronie internetowej producenta.

Oprócz podstawowych danych kontaktowych, należy wskazać hobby, zainteresowania, mocne i słabe strony, czy też podać nazwy profili w mediach społecznościowych. Uczestnik castingu musi załączyć również swoje zdjęcie.

Organizator skontaktuje się z wybranymi uczestnikami castingu. W drugim etapie odbędzie się rozmowa telefoniczna lub online. Zakwalifikowane osoby wypełnią indywidualny test wiedzy. Natomiast w ostatnim etapie odbędzie się spotkanie producentów z całą drużyną.

Nagrania pierwszych odcinków odbywać się będą w drugiej połowie sierpnia.

Polecamy