Polskie show z Drag Queens wkrótce w telewizji
TVN szokuje?

Polskie show z Drag Queens wkrótce w telewizji

Fot.: Depositphotos/Ischukigor
Znana stacja radiowa zakończyła nadawanie. Co w zamian?

Znana stacja radiowa zakończyła nadawanie. Co w zamian?

Zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo. Nowy juror

Zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo. Nowy juror

Wiosną telewizja TVN zaprasza na nowy format Czas na Show. Drag Me Out. Sześcioro przedstawicieli show-biznesu przybliży kulturę drag.

Przez sześć tygodni stacja będzie towarzyszyć szóstce rozpoznawalnych mężczyzn i pokaże ich drugą twarz. Lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Szóstka śmiałych postanowiła bowiem zderzyć sie z artystycznym światem Drag Queens.

Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności. Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Przed którą pojawi się nie lada wyzwanie – będzie musiała stanąć do „lip sync battle”. A z tej tylko jedna para wyjdzie zwycięsko. Który team dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną. Zmagania uczestników i ich mentorek oceni trzyosobowe jury

Wprowadzamy program, który otwiera drzwi do spektakularnego świata kultury Drag. Świata będącego formą sztuki: ekspresyjnej, wyrazistej, barwnej i inkluzywnej. Chcemy przybliżyć naszym widzom fenomen Drag Queen i ugruntować pozycję TVN jako stacji progresywnej – mówi Lidia Kazen, dyrektor kanału TVN.

Program Czas na show. Drag Me Out wiosną w TVN.

Polecamy