Zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo. Nowy juror
Wielki powrót

Zmiany w Twoja twarz brzmi znajomo. Nowy juror

Fot.: Polsat
Polskie show z Drag Queens wkrótce w telewizji

Polskie show z Drag Queens wkrótce w telewizji

Maciek nowym uczestnikiem „Farmy”. Kim jest?

Maciek nowym uczestnikiem „Farmy”. Kim jest?

Piotr Gąsowski wraca po dwóch sezonach przerwy do Telewizji Polsat. Tym razem widzowie zobaczą go w nowej roli w jubileuszowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi.

Piotr zajmie miejsce u boku Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego. Choć będzie to jego jurorski debiut w tym programie, to tę scenę zna doskonale.

Nowego jurora nie trzeba nikomu przedstawiać. Pełen wdzięku optymista, obdarzony rozbrajającym poczuciem humoru i wielką dawką scenicznej charyzmy. Do tego, jak informuje nadawca, doskonale znany z dbałości o wyjątkową rodzinną atmosferę na planie, jaką przez lata zapewniał w roli współprowadzącego muzyczne show.

Piotr Gąsowski
fot. Polsat

Teraz czeka na niego nowe wyzwanie. Zmierzy się z wystawianiem ocen swoim kolegom, co jak wiemy od pozostałych jurorów wcale nie jest łatwym zadaniem. Bez względu jednak na rolę, Piotr z pewnością nie powstrzyma swojej energii i nie pozwoli na nudę.

Jego ocenie zostaną poddani finaliści poprzednich edycji programu. Wśród gwiazd, które wystąpią w 20. jubileuszowym sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi zobaczymy: Katarzynę Skrzynecką, Marię Tyszkiewicz, Aleksandrę Szwed, Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Ziółko, Stafano Terrazzino, Filipa Lato i Kacpra Kuszewskiego.

Polecamy