Paulina Sykut-Jeżyna ZASKOCZONA na antenie Polsat News [WIDEO]
Wpadka w TV

Paulina Sykut-Jeżyna ZASKOCZONA na antenie Polsat News [WIDEO]

Fot.: Polsat
Nadawca F1 zamyka kanał. Problemy finansowe

Nadawca F1 zamyka kanał. Problemy finansowe

TVN ukarany przez KRRiT. Chodzi o znany program

TVN ukarany przez KRRiT. Chodzi o znany program

Niecodzienna sytuacja miała miejsce 10 czerwca na antenie Polsat News. Widzowie zobaczyli przygotowania prezenterki pogody do programu.

Prognoza pogody to audycja, na którą często czekają widzowie kanałów informacyjnych. Czy będzie padać, czy będzie słonecznie? O tym opowiadają uwielbiani przez widzów prezenterzy i prezenterki pogody. W tym gronie jest między innymi Paulina Sykut-Jeżyna.

Paulina Sykut-Jeżyna – wpadka

Wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Tym razem przytrafiła się ona twarzy Telewizji Polsat, Paulinie Sykut-Jeżynie. W stacji Polsat News pokazano fragment rozmowy przed wejściem antenowym. Dziennikarka szybko zauważyła, że dzieje się coś nie tak.

…proszeniem, który wszystko… Dlaczego mi kliknęliście? Nie klikajcie! Ktoś… – mówiła wyraźnie zdziwiona Paulina Sykut-Jeżyna.

Po kilkunastu sekundach prezenterka zaczęła przedstawiać prognozę pogody. W jej trakcie wspomniała o wpadce, która miała miejsce.

W ciągu najbliższej doby Polska będzie w zasięgu układu wysokiego ciśnienia i to nie jest zaskoczenie, jak to przed chwilą – powiedziała prezenterka.

Kim jest Sykut-Jeżyna?

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z twarzy Telewizji Polsat. Zadebiutowała na głównej antenie w młodym wieku, biorąc udział w castingu do talent show „Idol”. Na co dzień prezenterkę można oglądać w prognozie pogody. Ponadto dziennikarka prowadzi koncerty, wydarzenia i programy, a wśród nich między innymi „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko muzyka”, czy też „Moje disco, moje wszystko”.

Dziennikarka nagrywa też piosenki, jedna z nich promowała film „Narzeczony na niby”. Prezenterka była też uczestniczką show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Ostatnio widzowie dowiedzieli się, że Paulina Sykut-Jeżyna jest również uzdolniona pod względem plastycznym. Prezenterka w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej?” sprzedała swój obraz.

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Polsat
Sylwestrowa Moc Przebojów
fot. Polsat
Paulina Sykut-Jeżyna w "Nowym dniu"
fot. Polsat

Polecamy