16 lutego, miesiąc po premierze w Stanach Zjednoczonych, na polskiej antenie TLC zadebiutuje reality show Mamuśki rządzą (MILF Manor). W programie starsze kobiety będą poszukiwać swojego wybranka wśród młodzieńców.

Osiem kobiet z całych Stanów Zjednoczonych wyrusza do rajskiego Meksyku w poszukiwaniu miłości. Uczestniczki tego programu randkowego mają już za sobą lata doświadczeń. Choć są po czterdziestce, nie wyszły z wprawy w randkowaniu. Wręcz przeciwnie, zamierzają wykorzystać swoje doświadczenie, by uwieść młodszych mężczyzn.

Wśród uczestniczek są między innymi 59-letnia instruktorka fitness i piosenkarka z Los Angeles, pielęgniarka asystująca przy operacjach serca czy imprezująca mama sześciorga dzieci. Mimo wielu różnic, mają kilka wspólnych cech. Wszystkie są pewne siebie, silne i gotowe by się zakochać.

Kompleks Edypa w kontrowersyjnym show

Okazało się, że młodzieńcami, z którymi randkują tytułowe „mamuśki” są synowie uczestniczek. Jednym z pierwszych zadań było odnalezienie swojego dziecka za pomocą dotyku. Uczestniczki z zasłoniętymi oczami obmacywały nagie torsy synów.

MILF Manor
fot. TLC / YouTube /
thots n prayers

W internecie pojawiło się wiele wpisów na temat MILF Manor. Wielu widzów było zdegustowanych tym, co zobaczyli i usłyszeli.

Premiera programu w Polsce już 16 lutego. Emisja w TV w czwartki o godzinie 22:00 w TLC.

Polecamy