Karolina Gilon, prowadząca reality show Love Island. Wyspa miłości, od wielu lat zachwyca widzów telewizyjnych. Wielu zastanawia się, kim jest Karolina Gilon i ile ma lat.

Show Love Island. Wyspa miłości od kilku lat jest emitowany w polskiej telewizji. Gwiazdą programu jest Karolina Gilon. Wiek prezenterki można łatwo obliczyć. Gilon urodziła się w 1989 roku w Mrągowie. Początkowo pracowała jako makijażystka.

Karolina Gilon – kariera

Karolina Gilon kiedyś wzięła udział w programie TVN pod tytułem Top Model. Zachwyciła jurorów show w 5. edycji programu. Wielu się zastanawia, czy Karolina Gilon wygrała Top Model. Nie, prezenterka zajęła czwarte miejsce. Odcinki w internecie są nadal dostępne. Można je oglądać Player.pl. Z usługi nie można korzystać za darmo.

Karolina Gilon
fot. Instagram / karolinagilonofficial

Następnie Gilon poprowadziła program emitowany premierowo w TTV. Druga twarz dawała szansę Polakom na zmianę wyglądu i sposobu bycia. Prezenterka pomagała uczestnikom wraz z ekipą ekspertów, a wśród nich: Marcin Tyszka, Malwina Wędzikowska i Łukasz Urbański.

Karolina Gilon w Polsacie

Widzowie doskonale wiedzą, kto prowadzi Love Island. Wyspa Miłości. Karolina Gilon w 2019 roku dołączyła do Polsatu i została gospodynią tego reality show. Prezenterka zachwyca widzów szczerymi rozmowami z uczestnikami i empatią, która bije przez ekrany telewizorów.

Karolina Gilon Love Island
fot. Instagram / karolinagilonofficial

Prowadząca na bieżąco opowiada o programie w mediach społecznościowych. Relacje i zdjęcia można znaleźć na jej kontach. Karolina Gilon Instagram prowadzi pod nazwą @karolinagilonofficial. W serwisie nie brakuje też zdjęć z przyjaciółmi, m.in. z Jakub Kosel.

Karolina Gilon – mąż

Czy Karolina Gilon ma męża? Prezenterka nie poinformowała w internecie, czy wzięła ślub. Wielokrotnie gwiazda pokazywała zdjęcia z partnerem. W 2020 roku była związana z modelem. Adam Niedzielski współpracował m.in. z agencją Mango Models. Chłopak ma za sobą sesję m.in. do magazynu F**king Young.

Love Island – gdzie oglądać?

Wiosną 2023 roku widzowie zobaczą kolejną edycję show Love Island. Wyspa miłości. Wiadomo już, kiedy i gdzie oglądać będzie można oglądać reality show. Program pokaże TV4, czyli telewizyjna Czwórka. Emisja od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21:00. Karolina Gilon i „wyspiątka” obecni będą również w internecie. Polsat Box Go udostępni internautom odcinki.

Polecamy