True Love w TVN7. Kim są uczestnicy, gdzie oglądać za darmo, w internecie?

True Love w TVN7. Kim są uczestnicy, gdzie oglądać za darmo, w internecie?

Fot.: Instagram/edyta_zajac
MILF Manor w TLC. Mamuśki obmacują synów w kontrowersyjnym reality show

MILF Manor w TLC. Mamuśki obmacują synów w kontrowersyjnym reality show

HBO Max – premiery luty 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

HBO Max – premiery luty 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

Czy prawdziwa miłość istnieje? Tego spróbują dowiedzieć się widzowie reality show True Love, które wiosną 2023 roku pokaże jedna ze stacji z grupy TVN. Warner Bros Discovery.

True Love TVN7 to miłosny eksperyment. Na Karaibach, w luksusowej wakacyjnej posiadłości, spotyka się grupa dziesięciu singli, a każdy z nich ma szansę wygrać podwójną nagrodę – prawdziwą miłość oraz duże pieniądze.

Wiadomo już kto prowadzi True Love TVN7. Gospodarzem reality show jest Edyta Zając. Finalistka konkursu Miss Polonia 2014 od wielu lat jest znana w polskich mediach. Brała udział m.in. w Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami i programie Agent – Gwiazdy. Prywatnie jest byłą żoną piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka.

True Love – zasady

Zasady programu True Love są proste. Żeby wyjechać z wygraną pieniężną, para musi prawdziwie zakochać się w sobie. Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez wykrywacz kłamstw. Ci, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse, nie zagrzeją długo miejsca w programie. Utrudnieniem będzie pojawianie się w resorcie nowych, atrakcyjnych graczy.

Zagraniczne edycje True Love są dostępne w internecie w serwisie Discovery+ dla użytkowników w kilku krajach. Format zrealizowano dla szwedzkiej wersji platformy. Do tej pory wyprodukowano tylko jeden sezon show True Love Sverige. Zwycieżyli Patrice Emedi i Sara Engerdahl.

True Love Sverige
fot. Discovery+

True love – kim są uczestnicy

Wiemy już, kim są uczestnicy True Love TVN7. Nadawca ujawnił zdjęcia i informacje na temat pierwszych osób, które zobaczymy w reality show. Prawdziwą miłość spróbują znaleźć między innymi Julia Prusinowska, Martyna Zawadzka, Filip Dziubarczyk, Oliwia Ścierczak, Sara Urban, Filip luwański i Kamil Skiba.

Julia Prusinowska – kim jest?

Julka Prusinowska jest studentką pielęgniarstwa. Latami należała do zespołu tańca współczesnego, a obecnie odnalazła powołanie w pole dance, dzięki czemu nabyła pewności siebie. Ma niezwykle romantyczną i wrażliwą duszę. Wierzy w piękną, wielką i jedyną miłość. Pomimo swojego młodego wieku, bardzo chciałaby się zakochać i oddać kawałek siebie ukochanej osobie. Jej ideałem jest starszy, wysoki brunet, który będzie przede wszystkim jej przyjacielem.

Julia Prusinowska
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Martyna Zawadzka – kim jest?

Martyna Zawadzka spełnia się w roli asystentki managera w ekskluzywnym salonie jubilerskim. Dużo radości daje jej także gotowanie i pieczenie, a czekoladę uważa za lek na całe zło tego świata. Uwielbia być w związku, a życie singielki w ogóle do niej nie przemawia. Ma za sobą dwa związki, w tym jeden 12-letni. Szuka pewnego siebie mężczyzny, z otwartą głową i wychodzącego z inicjatywą na wspólne, aktywne spędzanie czasu.

Martyna Zawadzka
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Filip Dziubarczyk – kim jest?

Filip Dziubarczyk ukończył budownictwo, ale jego droga zawodowa potoczyła się jednak inaczej i obecnie pracuje jak agent nieruchomości. Największym marzeniem Filipa jest miłość. Do programu idzie w jednym celu – żeby odnaleźć drugą połówkę. Idealna kobieta dla Filipa to zabawna wariatka.

Filip Dziubarczyk True Love
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Oliwia Ścierczak – kim jest?

Oliwia Ścierczak z wykształcenia jest prawniczką, ale zawodowo zajmuje się rozpisywaniem diet i planów treningowych. Singielką jest od 4 lat, a dotychczasowe związki kończyły się bolesnymi zawodami miłosnymi. Ostatni partner bardzo ją zranił, gdy okazało się, że szuka tylko przygody, w dodatku nie tylko z nią. Chciałaby być dla kogoś księżniczką.

Oliwia Świerczak True Love
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Sara Urban – kim jest?

Sara Urban to istny człowiek orkiestra. Na co dzień studiuje socjologię, pracuje w sprzedaży telefonicznej i udziela korepetycji. Jej dwa dotychczasowe związki były całkowicie skrajne – jeden wybuchowy i pełen spięć, drugi spokojny jak życie emerytów. Ona jednak szuka czegoś pośrodku. W mężczyznach największą rolę dla niej odgrywa sylwetka.

Sara Urban True Love
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Filip luwański – kim jest?

Jak informuje portal tvn.pl, Filip Luwański pracuje jako kierownik produkcji w firmie zajmującej się instalacjami metalowymi. Ponadto trenuje sztuki walki, w tym MMA i boks. Przez wiele lat uważał, że pocałunek to nie zdrada.

Filip Luwański True Love
fot. Instagram / truelove.tvn7

Kamil Skiba – kim jest?

Kamil Skiba pracuje jako ratownik wodny, instruktor pływania, snowboardu i zajęć fitness. Wcześniej zawodowo trenował pływanie. Uwielbia imprezy w każdej formie – festiwale, domówki i kluby. Do tej pory był w trzech związkach. Ważne dla niego jest, żeby kobieta podzielała jego pasje i znała się na żartach.

Kamil Skiba True Love
fot. TVN Warner Bros. Discovery

True Love – kiedy i gdzie oglądać za darmo?

True Love w TV zadebiutuje 27 lutego. Program będzie można oglądać za darmo w TVN7 – dostępnym w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). W internecie odcinki reality show będą udostępniane w serwisie Player.pl. W soboty na platformie pojawiać się będzie podsumowanie tygodnia w programie More True Love.

Polecamy