Już 6 października widzowie Twoja twarz brzmi znajomo zobaczą kolejne metamorfozy uczestników show. Magdalena Kumorek tym razem wcieli się w wokalistkę pop występującą pod pseudonimem Lady Gaga.

Magdalena Kumorek jest aktorką znaną widzom między innymi z serialu Samo życie. Występowała również w produkcjach, takich jak Teraz albo nigdy, Przepis na życie i W rytmie serca. Aktorka, mimo wysoko ocenianych występów, do tej pory nie wygrała. Czy zmieni się to po szóstym odcinku?

Co zaśpiewa Magdalena Kumorek?

Wiadomo już, jaką piosenkę wykona 6 października aktorka. Będzie to jeden z najbardziej znanych utworów Lady Gagi – „Paparazzi”. Piosenka miała swoją premierę ponad dekadę temu. Utwór pochodzi z płyty „The Fame”, gdzie znalazły się również takie hity jak „Poker Face”, „Just Dance” i „LoveGame”.

Uczestnicy Twoja twarz brzmi znajomo już wielokrotnie wcielali się w Lady Gagę. W poprzedniej edycji Julia Kamińska wykonała utwór „Bloody Mary”. Natomiast w 17. edycji show Kasia Polewany wygrała odcinek wykonaniem utworu z filmu Top Gun: Maverick„Hold my Hand”.

Wcześniej widzowie Twoja twarz brzmi znajomo usłyszeli również inne piosenki wokalistki. W pierwszym odcinku pierwszej edycji Artur Chamski jako Lady Gaga wykonał utwór „Bad Romance”. W 11. edycji Iga Krefft zaśpiewała „Always Remember Us This Way” z filmu A Star Is Born. Klara Williams zaprezentowała utwór „Judas”, Kasia Ptasińska „Million Reasons”, a Mateusz Banasiuk „Alejandro”. Ponadto Agnieszka Hekiert i Kris Adamski w jednym z odcinków zaprezentowali piosenkę „The Lady Is a Tramp”.

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowane w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Program można oglądać również w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy