ODEJŚCIE z programu Pytanie na śniadanie po rozmowie o ADOPCJI przez osoby LGBT
Rodzina najważniejsza

ODEJŚCIE z programu Pytanie na śniadanie po rozmowie o ADOPCJI przez osoby LGBT

Fot.: TVP
TVN ukarany przez KRRiT. Chodzi o znany program

TVN ukarany przez KRRiT. Chodzi o znany program

Ela Romanowska dostała KWIATY na pożegnanie w NASZ NOWY DOM

Ela Romanowska dostała KWIATY na pożegnanie w NASZ NOWY DOM

Z programu Pytanie na śniadanie odchodzi Łukasz Nowicki – poinformował portal shownews.pl, należący do państwowego koncernu paliwowego Orlen. Prezenter był gospodarzem wydania, w którym dyskutowano o adopcji dzieci przez osoby LGBT.

Łukasz Nowicki jest aktorem, lektorem i prezenterem. Zadebiutował w porannym show Pytanie na śniadanie w 2010 roku. Współprowadził program m.in. z Marzeną Rogalską, Iwoną Radziszewską, Joanną Racewicz i Małgorzatą Opczowską. Nowicki prowadzi również teleturnieje Postaw na milion i Giganci nauki. Ponadto jest lektorem TVP1.

Aktor gra w teatrze, ale również w serialach. Był w obsadzie produkcji, takich jak Prawo Agaty, Prosto w serce, Domowe rozgrywki oraz Piąty stadion. Jest też lektorem Discovery Channel Polska, Radia Złote Przeboje i w reklamach.

Dlaczego Łukasz Nowicki odchodzi?

Portal shownews.pl (Grupa Polska Press, należąca do Orlenu) poinformował również, czym spowodowane jest odejście Łukasza Nowickiego z Pytania na śniadanie. Prezenter planuje skupić się na życiu rodzinnym. Bez zmian aktor będzie prowadził programy rozrywkowe w TVP.

Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki
Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki – fot. TVP

Żoną Łukasza Nowickiego jest Olga Paszkowską. Ma z nią córkę, która urodziła się 2018 roku. Aktor wcześniej był związany z Haliną Mlynkovą. Z tego związku narodził się Piotr. Łukasz jest synem aktora Jana Nowickiego.

Łukasz Nowicki i Tomasz Wolny o LGBT

23 czerwca, w Dniu Ojca, Łukasz Nowicki wyjątkowo poprowadził „Pytanie na śniadanie” z innym rodzicem, jakim jest Tomasz Wolny. Jedna z rozmów dotyczyła ojcostwa w różnych krajach. W programie aktor, Matthieu Bondu zamanifestował wsparcie dla osób LGBT+ i adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

We Francji jest inne podejście. Bardzo często jest sytuacja, gdzie są adoptowane dzieci z domu dziecka przez jednopłciowe rodziny, więc dwójka osób może adoptować, dawać miłość dziecku. Myślę, że to też jest najważniejsze w kontekście wychowywania dziecka – powiedział Matthieu Bondu.

Z opinią gościa nie zgodził się Tomasz Wolny. Prezenter zaprezentował swój punkt widzenia. Stwierdził, że idealna sytuacja jest, gdy dziecko ma mamę i tatę. Według niego „jest to jedyny układ, który jest w stanie dać dziecku to co najważniejsze”. Łukasz Nowicki przyglądał się tej dyskusji na temat rodziny.

Pytanie na śniadanie można oglądać od poniedziałku do piątku od godziny 7:30 i w weekendy od 7:55 w TVP2.

Żródło: shownews.pl

Polecamy